Tech

PS5 Stock UK – NA ŻYWO: BT ma teraz uzupełnione zapasy PlayStation

Nowa aktualizacja PS5 skupia się na wydajności systemu

Aktualizacja: BT Właśnie wysłałem kody PS5. Argosi curryi John lewis i Lew Każdy może po tym upuścić zapas. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

ten PS5 Został wprowadzony na rynek w listopadzie 2020 roku, ale problemy z dostawami i globalny niedobór półprzewodników znacznie spowolniły produkcję konsoli nowej generacji Sony. Trudno znaleźć nowe akcje, a kiedy się pojawią, PS5 szybko się wyprzedaje.

Lipiec był mieszaną torbą na uzupełnianie zapasów PS5, ale w ciągu miesiąca otrzymaliśmy kilka zdrowych kropli o bardzoi Zabawki Smithai Argosi Amazonka i Gra. Czy sierpień może być lepszy? albo nie. Pominęliśmy, że wszyscy najwięksi detaliści będą mieli w tym miesiącu co najmniej dwa spadki.

Jeśli chcesz kupić PS5, wciąż jest nadzieja. Nasz blog na żywo jest pod ręką, aby zapewnić Ci najświeższy wgląd w powtórki Playstation 5 od wszystkich głównych sprzedawców detalicznych, zarówno online, jak i stacjonarnych, a także dostarczać szczegółowych informacji na temat plotek, najnowszych gier i akcesoriów na PS5.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1627906387

Akcje BT PS5 są już dostępne

Minęły ponad dwa miesiące od ostatniego uzupełnienia PS5 w sklepie BT, ale teraz w końcu jest. PS5 jest już dostępne pod adresem BT. Jest jednak pewien haczyk, który polega na tym, że musisz wcześniej zarejestrować się w alertach PS5 od sprzedawcy, w przeciwnym razie nie otrzymasz kodu na zakup konsoli. Sprawdź teraz swoją skrzynkę odbiorczą.

Alex Lee2 sierpnia 2021 13:13

1627907744

Chcesz zamiast tego Xbox Series X?

Jeśli uważasz, że na PS5 jest źle, pomyśl o swoich braciach i siostrach Xbox, którzy równie ciężko walczą o zabezpieczenie zapasów konsoli Series X.

Na szczęście dla Ciebie zwracamy uwagę Transmisja na żywo z Xbox Series X., aby zapewnić Ci najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące uzupełniania zapasów w miarę ich pojawiania się. Wejdź na naszą stronę po więcej, a może dostaniesz Xbox i PS5 w tym tygodniu.

Alex Lee2 sierpnia 2021 13:35

1627904444

Premiera „Splitgate” na PS5 i PS4 przesunięta na sierpień

(1047 gier)

wylot-Może łucznik Splitjet Miała zostać uruchomiona na PS5 w zeszłym tygodniu, ale dzięki graczom, którzy pokonują otwarte serwery beta, gra zostanie uruchomiona w sierpniu.

„Nasz zespół był zdumiony wspaniałym przyjęciem, które wygłosił Splitjet Społeczeństwo nam pokazało. Wraz z gwałtownym i nagłym wzrostem liczby graczy próbujących uzyskać dostęp do serwerów, musimy rozwiązać niezliczone problemy techniczne, które wiążą się z tym szalonym wzrostem” – powiedział dyrektor generalny i współzałożyciel 1047 Games, Ian Proulx. a naszym największym wyzwaniem jest po prostu posiadanie wystarczającej zdolności, aby służyć całej społeczności”.

Alex Lee2 sierpnia 2021 12:40

1627901144

PS5 Digital Edition kontra PS5 Disc Edition

Przez większość czasu sklepy PS5 mają w magazynie zarówno wersję płytową PS5, jak i wersję cyfrową PS5. Jednym ze wzorców, które ostatnio zauważyliśmy, jest to, że konsola w wersji cyfrowej jest sprzedawana przed konsolą w wersji dyskowej. Ale jaka jest różnica między nimi?

(Sony)

Tak naprawdę jedyną różnicą jest brak napędu w cyfrowej wersji konsoli. Dlatego jest tańszy. Jednak jego zabezpieczenie jest często trudniejsze niż wersja dyskowa.

Gry są pobierane z PlayStation Store, a ich własność jest powiązana z Twoim kontem PlayStation Network. Niestety, ponieważ nie ma dysku, nie będziesz mógł grać w żadne rzeczywiste gry, które możesz posiadać. Wersja na dysk PlayStation 5 kosztuje 449 funtów, podczas gdy wersja cyfrowa bez napędu jest tańsza i kosztuje 359 funtów.

Alex Lee2 sierpnia 2021 11:45

1627898444

Data premiery gry FIFA 22

(Sony)

Kiedy czekamy, aż PS5 upadnie, czy wiesz, że? FIFA 22 Na PS5 pojawi się bardzo szybko? W zeszłym miesiącu zostało to ujawnione FIFA 22 Zostanie wydany 1 października, jeszcze w tym roku. FIFA 22 Integruje z grą coś, co nazywa się technologią HyperMotion, która zasadniczo łączy przechwytywanie meczów i uczenie maszynowe, aby zapewnić superrealistyczne wrażenia z gry FIFA.

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży ostateczną wersję gry przed 11 sierpnia, otrzymasz niewymienialnego gracza FUT Heroes, więc warto zamówić w przedsprzedaży, jeśli chcesz mieć przewagę w budowaniu silnego składu.

Alex Lee2 sierpnia 2021 11:00

1627896644

Dysk SSD kompatybilny z PS5

W zeszłym tygodniu Sony w końcu ogłosiło, że wsparcie dla rozszerzalnej pamięci masowej rozpocznie się dla użytkowników wersji beta i będzie dostępne dla wszystkich posiadaczy PS5 jeszcze w tym roku. Jednak nie wszystkie zewnętrzne dyski SSD będą działać. Nie jest to również najłatwiejsza procedura. Będziesz musiał chirurgicznie usunąć boczne panele za pomocą śrubokręta.

Jak dotąd dwie firmy ogłosiły, że ich dyski twarde są kompatybilne z PS5, a Mark Cerny, główny inżynier systemów PS5, ujawnił, który dysk twardy wybrać. To Western Digital SN850 z radiatorem (218,99 £, Westerndigital.com)

Alex Lee2 sierpnia 2021 10:30

1627894834

Kiedy zostaną wydane pakiety gier na PS5?

Niestety dopiero w przyszłym tygodniu. Gra zaktualizowany Strona z pakietami PS5 Nowa data premiery to 20 sierpnia. Gra zawsze uzupełnia konsole na półtora tygodnia przed planowaną datą premiery, co oznacza, że ​​powinniśmy uzyskać zrzut gdzieś między 10 a 14 sierpnia.

Zrzuty gier zwykle trwają co najmniej dwie godziny dzięki samej liczbie paczek, które muszą złapać. Na początku czerwca pojawiła się nowa gra Ratchet and Clank: Rift Apart pakiety na swojej stronie internetowej. Wersja na dysk PS5 z kopią szczelina niezależnie od tego Koszt to 519,98 GBP (Game.co.uk).

Alex Lee2 sierpnia 2021 10:00

1627893546

Kiedy pojawią się akcje Asda PS5 i John Lewis PS5?

Możesz się znudzić czytaniem słów.Lew i John lewis Akcje PS5 mogą spaść w tym tygodniu.” Monitory akcji PS5 na Twitterze spodziewały się uzupełnienia zapasów u poniedziałkowych sprzedawców od początku lipca, jednak nigdy się nie zmaterializowały. Mam nadzieję, że tym razem, kiedy mówimy, że akcje Asdy i Johna Lewisa PS5 mogą spaść w tym tygodniu, faktycznie spadają.

Według @PS5StockAlertUK konsole u obu sprzedawców są opóźnione i spadną między 3 a 5 sierpnia. Jednak od tygodni obserwujemy alerty o możliwym zrzuceniu Asdy i Johna Lewisa.

Alex Lee2 sierpnia 2021 09:39

1627892039

Kiedy nastąpi kolejne uzupełnienie Argos PS5?

Chcesz więcej wiadomości z weekendu? Czy masz więcej wiadomości w ten weekend? Argos To kolejny detalista, który uzupełni zapasy w tym tygodniu. Sprzedawca podobno otrzymał nową płytę PS5 i edycję cyfrową w sobotę, 31 lipca, a kolejne dotrą dzisiaj.

Oczekuje się, że zapasy Argos spadną między 3 a 6 sierpnia. Sprzedawca ostatnio zaczął zrzucać konsole o 8 rano, znacznie lepiej niż poprzedni przystanek o 2 w nocy. Powiadomimy Cię, jeśli usłyszymy więcej.

Alex Lee2 sierpnia 2021 09:13

1627891088

Kiedy mogą spaść akcje Currys PS5?

Porozmawiajmy o Carrie, dobrze? Och, jest z czego wybierać. Osobiście nie ma trafienia na dobrego saag paneera. Masz na myśli sklep?

Bez względu na to, jakie są pyszne curry, możemy mieć na ich temat kilka aktualnych wiadomości curry. Według Detective @PS5UKStock sprzedawca otrzyma jutro przesyłkę kontrolerów dysków, a Currys może użyć zapasów do fizycznego zrzutu online w tym tygodniu. Jeśli nie, akcje zostaną zarezerwowane dla tych, którzy zapisali się na firmową loterię PS5 VIP – która została zamknięta dla nowicjuszy w lipcu. Towary można było również zobaczyć w niektórych sklepach Currys.

Alex Lee2 sierpnia 2021 08:58

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment