Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

O nas

Czas e-biznesu Pokazuje najnowsze i ważne przełomy w najnowszych najważniejszych artykułach, polityce, technologii, start-upach, zdrowiu i nauce dzięki łatwym do odczytania postom.

Powstająca technologia zmienia przyszłość naszego społeczeństwa i kultury. Naszą misją jest kompilowanie, dokumentowanie i rozpowszechnianie informacyjnych raportów na temat przełomowych technologii i odkryć naukowych, które mogą zrewolucjonizować naszą kulturę, życie i przemysł.

Naszym celem jest zbudowanie trwałej więzi z naszymi czytelnikami i zapewnienie im zabawnych tematów i niejawnych badań, które lubią czytać i dzielić się z przyjaciółmi i rodziną.

Robimy to poprzez raportowanie, przeglądanie i analizowanie najnowszych odkryć w łatwo przyswajalny sposób i przypisywanie ich do jednego z naszych jedenastu tematów: ambitnych, sztucznej inteligencji, biotechnologii, cyberbezpieczeństwa, energii i środowiska, futurenomics, wieku maszyn 2.0, urządzeń mobilnych, nauka, przestrzeń i rzeczywistość wirtualna / rzeczywistość rozszerzona.

W naszej modnej sekcji znajdziesz popularne tematy, o których wszyscy mówią lub się śmieją. Od wirusowych filmów przedstawiających roboty robiące głupie rzeczy po „zwykłych” ludzi budujących niesamowite rzeczy; od kultury mainstreamowej po podziemne ukryte perełki, jeśli jest popularne w Internecie, to jest modne.

Techzimo jest wynikiem wysiłków pełnych pasji techników, którzy dążą do rozwoju technologii transformacyjnych, mając nadzieję na zbudowanie najlepszej możliwej przyszłości dla naszego społeczeństwa.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Witryny, reklamy i innych problemów, prosimy o kontakt pod adresem [email protected]