Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Destiny 3 zaczyna pojawiać się na Twitterze, ponieważ fani są zmęczeni obecną grą

Destiny 3 zaczyna pojawiać się na Twitterze, ponieważ fani są zmęczeni obecną grą

Sony kupiło twórcę Destiny 2, Bungie, aby pomóc w informowaniu o raczkującej strategii akcji na żywo, ale prawda jest taka, że ​​​​strzelanka science-fiction frustruje fanów od lat. Pomimo bardzo dużej premiery najnowszego rozszerzenia Lightfall, studio przyznało, że „chybiło znaku” na początku tego miesiąca, ponieważ gracze nie byli zadowoleni z jakości dodatku. Jeśli masz wrażenie, że masz déjà vu, to dlatego, że jest to dość znajoma fabuła tytułu.

A niektórym wierzącym w przywileje to wystarczy. Wielu uważa, że ​​decyzja dewelopera o kontynuowaniu iteracji gry, która ma już ponad pięć lat, jest błędem, i chcą, aby zespół wyczyścił konto i zaczął od nowa. Spowodowało to tweet przez podcast Spektakl przeznaczenia Aby rozpocząć trend: „Niepopularna opinia”, powiedział. Przeznaczenie 3 musi się wydarzyć.

Odpowiedzi są pełne aprobaty fanów, co sugeruje, że NIE W końcu taka niepopularna opinia. „Pęknięcia stają się coraz bardziej zauważalne każdego dnia” – napisał jeden z użytkowników. Inny przyznał: „Musi być coś nowego, to bałagan”. Jednak niektórzy członkowie wyrazili zaniepokojenie, że cała ich ciężka praca nad szlifowaniem broni w ciągu ostatnich kilku lat poszła na marne, więc trzeba przyznać, że nie wszyscy On czuje to samo.

Wiemy, że Bungie pracuje nad nowym projektem, ale prawdopodobnie jest to coś nowego i niezwiązanego z serią Destiny. Jednak pomimo tego, że został kupiony przez PlayStation, cokolwiek wyda później, nadal będzie polimorficzne, ponieważ jest to część warunków przejęcia. Musimy przyznać, że to dla nas zabawne, że Sony kupiło programistę, aby pomógł ukształtować całą strategię usług na żywo, ale to studio jest nieustannie pod ostrzałem fanów.

READ  BMW R 18 The Crown świętuje 100-lecie BMW Motorrad