Tech

Datamin ponownie wskazuje zwierzęce przejście do kawiarni Brewster

Aktualizacja Animal Crossing: New Horizons 1.11.0 jest już dostępna, przywracając cotygodniowy pokaz sztucznych ogni w sierpniu i wprowadzając kolejną listę Nowe artykuły sezonowe dla gry. Chociaż są to główne dodatki, aktualizacja podobno zawiera również kolejny ukłon w stronę Brewster Café, sugerując, że ukochany barista mógł niedługo zadebiutować na długo oczekiwany debiut.

Dla mnie DodoCodes (Jak już wspomniałem przejście przez świat zwierząt), aktualizacja New Horizons w wersji 1.11.0 zawiera nowe zdarzenie postępu o nazwie „cNpcMemory: TalkProgressMuseumBuiltCafe”. Podobno aktualizacja zmieniła również parametry kamery dla „IdrMuseumCafe”, wskazując, że Brewster Cafe może być w drodze.

Teraz graj: Gry Animal Crossing Island z Persją

Brewster’s Café, The Roost, jest punktem kulminacyjnym Animal Crossing od czasów Dzikiego Świata. Pierwotnie znajdował się w muzeum, zanim rozwinął się do własnego samodzielnego budynku w Animal Crossing: New Leaf, ale był dziwnie nieobecny w New Horizons od czasu premiery gry w marcu 2020 roku.

Oczywiście nie jest to potwierdzenie, że Cafe Brewster przyjeżdża na Nowe Horyzonty; to było tam? Inne odniesienia do niej w przeszłościJednak w grze jeszcze tego nie widać. Jednakże, Wielu graczy chce to zobaczyć.

Wspomniana powyżej aktualizacja 1.11.0 jest pierwszym patchem, jaki Nowe Horyzonty otrzymały od kwietnia. Wśród nowych przedmiotów, które dodaje do gry, są boba i wata cukrowa, które można wygrać w loterii Redd podczas cotygodniowego pokazu sztucznych ogni w sierpniu. Artykuły spożywcze do obserwacji księżyca, takie jak mooncakes i dango, będą również dostępne we wrześniu w Nook Shopping.

Wydaje się, że aktualizacje New Horizon zwolniły, ale Nintendo obiecuje to zrobić Więcej w drodze. „Oprócz tych aktualizacji, więcej darmowych treści do Animal Crossing: New Horizons jest obecnie opracowywanych jeszcze w tym roku. Więcej informacji zostanie udostępnionych w przyszłości, więc bądźcie czujni” – napisała firma na Twitterze.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment