sport

Pary meczów piłki nożnej | Wiadomości, sport, praca

Columbus – The Ohio High School Athletic Association łączy 224 drużyny piłkarskie w drugiej rundzie 50. corocznego turnieju posezonowego (punkty neutralne będą używane począwszy od regionalnych półfinałów w trzeciej rundzie):

Kwartały regionalne

piątek 19:00

Sekcja 1

Strefa 1

9 Berea Midpark (7-4) przy 1 Lakewood St. Edward (9-1)

5 Massillon Jackson (9-2) w 4. Canton McKinley (7-4)

7 Cleveland Heights (9-2) w 2 City (11-0)

6 Św. Ignacy (7-4) w 3 Stowe Monroe Falls (9-2)

Strefa 2

8 Perrysburg (8-3) vs. 1 Marysville (10-0)

5 Centerville (8-3) w 4 Toledo Whitmer (9-2)

7- Dublin Jerome (7-4) w 2 Springfield (9-1)

14 Dublin Kaufman (4-7) o 6 Findlay (8-3)

Strefa 3

9 Reynoldsburg (5-5) na 1 Aberlington (11-0)

5 Hilliard Darby (8-3) vs. 4 New Albany (11-0)

7 Hilliard Bradley (6-5) w 2 Pickerington Central (10-1)

6 Pickerington North (8-3) przy 3 Jahanna Lincoln (7-2)

Strefa 4

8 Fairfield (6-4) w 1 Cincinnati Arcybiskup Moeller (8-3)

12 Cincinnati Sycamore (6-5) v 4 Cincinnati Princeton (10-1)

7 Starszy Cincinnati (5-5) przy ulicy Cincinnati Xavier 2 (9-2)

6- Milford (7-4) na 3 West Chester Lakota West (9-1).

——

piątek 19:00

druga sekcja

Strefa 5

8 Pennesville Riverside (7-4) w 1 Cleveland Benedictine (7-2)

5 Cuyahoga Falls Walsh jezuita (9-2) w 4 Hudson (9-2)

7 Willoughby South (8-3) v 2 Macedonia Nordonia (9-2)

6 Austin Town Fitch (7-3) przy 3 Akron Arcybiskup Hoban (7-3)

Strefa 6

8 Whitehouse Anthony Wayne (9-2) w 1 Medina Highland (10-1)

12 jezuitów w Toledo St. John (5-5) w 4 Toledo Central Catholics (9-2)

7 Fremont Ross (8-3) w 2 Avon (9-2)

6 wodospadów Olmsteda (9-2) w 3 Barberton (10-1)

Dystrykt 7

9 Canal Winchester (7-4) V1 Sunbury Big Orzech (11-0)

5 Westerville Południe (8-2) vs. 4 Massillon Washington (9-2)

7 Union Town Green (8-3) w 2 North Hoover (9-2)

14 Worcester (6-5) w 6 Dublin Scioto (8-3)

Strefa 8

8 Cincinnati Withrow (9-1) na 1 Piqua (10-0)

13 Riverside Steppens (6-4) v 5 Trenton Edgewood (8-2)

READ  Białoruski biegacz odmawia opuszczenia Tokio

7 Cincinnati Winton Woods (8-3) v 2 Kings Mills Kings (11-0)

6 Cincinnati La Salle (6-4) w trzecim Cincinnati Anderson (9-2)

——

piątek 19:00

trzecia sekcja

Strefa 9

8 Streetsboro (8-2) na 1 Chardonne (11-0)

5 Hubbardów (10-1) w 4 Canfield (10-1)

7 Aurora (9-2) w 2 Dover (10-0)

6 Steubenville (9-2) vs. 3 Chagrin Falls Kinston (10-1).

Strefa 10

8 Święte Imię Parma Heights (5-5) w 1 Norton (10-0)

5 franciszkanów z Parmy Padwy (8-2) w 4 Mansfield Senior (9-2)

7 Tiffin Columbian (7-4) na 2 Millersburg West Holmes (11-0)

6 Medina Buckeyes (8-3) w 3 Rocky River (8-3)

Strefa 11

8 Columbus St. Francis Desales (7-4) przy 1 Granville (10-0)

5 Biskup Kolumba Hartley (9-2) w 4 Londynie (9-2)

7 Columbus Academy Eastmore (7-3) w 2 Jackson (9-2)

14 Bellefontein (7-4) na 6 Mt Western Brown (9-2)

Strefa 12

9 Lima Shawnee (7-4) vs. 1 Hamilton Baden (10-0)

13 Dayton Chaminade Julienne (4-5) w 5 Memorial St.Mary (9-2)

15 Arcybiskup Alter Kettering (6-5) w 7 Tip City Tipikanoi (9-2)

6 Wapakoneta (9-2) w 3 Bellbrook (9-2)

——

piątek 19:00

Czwarta sekcja

Dystrykt 13

9 Polska (8-3) w 1 oddziale Beloit West (11-0)

12 Gerrard (7-4) w 4 Perry (9-2)

7 Cleveland Glenville (8-3) przy 2 Cleveland Villa St. Angela. Józef (7-1)

6 Salem (8-3) vs. 3 Urszulanki Youngstown (7-3) na stadionie YSU Stampau.

Region 14

16 Milan Edison (6-5) na 9 Sandusky Perkins (8-3).

5 La Grange Keystone (9-1) w 4 Port Clinton (10-1)

7 Shelby (9-2) na 2 Clyde (9-2)

11 Wesson (8-3) w 3 Van Vert (10-1)

Obszar 15

8 Marengo Hyland (8-3) w 1 Carol Bloom-Carol (11-0)

5 Gnadenhutten Indian Valley (7-2) w 4 Heath (9-2)

7 Carrollton (8-3) przy 2 St. Clairsville (10-1)

6 Paceville Meadowbrook (9-2) na 3 New Concord John Glenn (7-3)

Obszar 16

8 St. Paris Graham Local (6-3) w 1 Cincinnati Wyoming (11-0)

5 Waverley (9-1) vs 4 Clarksville Clinton-Massey (9-1)

7 West Milton Milton Union (10-1) w 2 Eaton (10-1)

READ  Przekazywanie wiadomości na żywo w imieniu Rangers i Celtic, a także podpisy Ain Aberdeen, Hearts and Hibs

6 Betel-Tate (9-1) w 3 Cincinnati Arcybiskup McNicholas (9-1)

sobota, 19:00

Sekcja piąta

17. obszar

8 Akron Manchester (6-4) x 1 Kirtland (10-0)

5 Blair (10-1) vs. 4 Garrettsville Garfield (11-0)

7 Mantua Crestwood (7-3) na 2 Południowy Pierścień (11-0)

6 Ravenna Southeast (9-1) w 3 Sugar Creek Garaway (11-0)

Dzielnica 18

8 Pemberville Eastwood (7-2) na 1 Tontojani Otsego (10-0)

13 Apple Creek Waynedale (6-5) w 5 Ottawa-Glandorf (8-3)

10 Genui (6-5) w 2 katolickich Iliriach (9-2)

6 Findlay Liberty-Benton (8-2) w trzecim Bloomdale Elmwood (9-1)

Powierzchnia 19

9 Portsmouth (8-3) na 1 Ironton (10-1)

5 Wheelersburg (8-3) w 4 West Lafayette Ridgewood (10-1)

7 Amanda-Clercreek (7-4) w 2 Canal Winchester Harvest Prep (7-2)

6 Gahanna Academy Columbus (7-4) przy 3 piketonach (10-0)

Powierzchnia 20

9 Springfield Shawnee (7-4) w 1 Cincinnati Taft (8-2)

13 Carlisle (6-5) w 5 Wersalu (10-1)

7 Cincinnati Mariemont (8-3) w 2 St Bernard Roger Bacon (8-2)

11 Williamsburg (7-4) vs. 3 Camden Pribel Shawnee (11-0)

——

sobota, 19:00

Sekcja szósta

Dystrykt 21

9 – Brookfield (7-3) w 1 Leftsburg Labra (10-1).

12 Jeromesville Hillsdale (7-4) w 4 Mogador (8-3)

7 Sullivan Black River (8-3) V2 Columbia Station Columbia (10-1)

6 – Norweg Kriston (8-3), 3 New Middletown Springfield (10-1).

Strefa 22

9 Collins Western Reserve (7-3) na 1 Archbold (11-0)

5 Liberty Center (9-2) kontra 4 Columbus Grove (11-0)

7 North Robinson pułkownik Crawford (10-1) 2 Ashland Crestview (11-0)

6 Tenora Challenge (10-1) na 3 Curry (10-1)

Dzielnica 23

8 Nelsonville-York (8-3) v1 Beverly Fort Free (8-1)

12 Przylądek Kolumba (7-4) w Barnesville 4 (9-1)

10 Worthington Christian (8-2) w 2 Proctorville Fairland (9-1)

6 Galleon Northmore (9-2) vs. 3 West Jefferson (10-1)

Dystrykt 24

8 Jamestown Greenview (7-4) w 1 Mechanicsburg (11-0)

5 Dzień Kraju Cincinnati (8-2) godzina czwarta Zimna woda (9-2)

10 Milford Center Fairbanks (6-5) v2 Harrod Allen East (8-3)

14 Odzyskiwanie fortów (4-7) o 11 Anna (5-6)

READ  Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio: Vinod Kumar zdobywa brąz w męskich dyskach F52

——

sobota, 19:00

Sekcja siódma

Powierzchnia 25

8 Malvern (9-2) w 1 Lucas (9-1)

5 Niepodległość (9-2) w 4 Daltonach (9-2)

7 South Local (8-3) przy 2 Norwalk St. Paweł (9-1)

6 Wzgórz Cuyahoga (6-3) w 3 Warren John F Kennedy (7-2)

Dystrykt 26

8 Winsfield-Gochen (9-2) na 1 Bascom Hopewell Loudon (10-1)

5 Lipsitch (8-3) w 4 Macomb (10-1)

7 Antwerpia (9-2) w 2 Edon (10-1) 6 McGough, w Upper Sioto Valley (10-1) w 3 Lima Central Catholic (9-2)

Obszar 27

8 Caldwell (6-4) w 1 Newark Catholic (10-1)

5 Gloucester Trimble (8-2) v4 Howard East Knox (9-2)

7 Rzeka Hannibal (7-4) w 2 Sugar Grove Bern Union (10-0)

6 Waterford (8-2) w 3 Shadyside (9-1)

Obszar 28

8 Fort Laurami (5-6) przy 1 Maria Stein Marion Local (11-0)

5 Akademia przygotowawcza Cincinnati College (8-2) w 4D Grave Riverside (8-3)

7 New Bremen (8-3) v 2 New Madison Tree Village (10-1)

14 Troy Christian (7-4) o 6 St. Henry (8-3)

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment