Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowanie gry pojedynczej kobiet 2023 French Open, wyniki

Losowanie gry pojedynczej kobiet 2023 French Open, wyniki

na French Open, Iga Świątek Pochodzący z Polski chce zdobyć trzeci tytuł Rolanda Garrosa i czwarty tytuł Wielkiego Szlema w klasyfikacji generalnej.

Turniej jest transmitowany na żywo w NBC Sports. paw The Tennis Channel według punktów turniejowych w Paryżu.

Miejsce nr 1 Świątek z Polski mogłoby dołączyć Serena Williams I Justyna Henin Jako jedyna kobieta od 2000 roku wygrała trzy lub więcej turniejów French Open.

W środę skończy 22 lata i może zostać najmłodszą kobietą, która od tego czasu zdobyła trzy francuskie tytuły Monika Selek w 1992 roku i najmłodsza kobieta, która zdobyła cztery tytuły w klasyfikacji generalnej od czasu Williamsa w 2002 roku.

French Open: harmonogram transmisji | Męska loteria

Ale Świątek nie weszła do turnieju z dominacją z 2022 roku, kiedy wygrała 16-0 w wiosennym sezonie na glinie w ciągu 37 meczów z rzędu.

Wycofała się z ostatniego meczu przed French Open z powodu kontuzji prawego uda i powiedziała, że ​​​​to nie jest poważne. Wcześniej przegrała finał kolejnego turnieju na kortach ziemnych z mistrzynią Australian Open Ariny Sabalenki Białoruś.

Sabalenka, drugie rozstawienie, jest jej największą rywalką w Paryżu.

Numer 3 Jessica Pegula, zajmujący wyższą pozycję w rankingu Amerykanin lub kobieta, został wyeliminowany w trzeciej rundzie. nr 4 Elena Rybakina Kazachstan, który w tym roku ma na swoim koncie trzy zwycięstwa nad Swatikiem, wycofał się przed meczem trzeciej rundy z powodu choroby.

numer 6 Coco Jovewicemistrz Świątek w zeszłym roku, ma największą nadzieję, że zostanie pierwszym Amerykaninem, który od tego czasu wygra tytuł Wielkiego Szlema w grze pojedynczej Zofia Kenina na Australian Open 2020. Jej 11-meczowa susza jest najdłuższą dla Amerykanki od czasów Seles Wygrała Australian Open w 1996 roku.

więcej: Wszystko, co musisz wiedzieć o French Open 2023

OlympicTalk jest włączony Nowości Apple’a. woleliśmy!

READ  Rosja zremisowała z Polską 1:1 w towarzyskim meczu مباراةة

Losowanie gry pojedynczej kobiet French Open 2023