sport

Ballon d’Or 2021 – Lionel Messi mówi, że siódma nagroda będzie „szalony” z faworytem Roberta Lewandowskiego do zdobycia nagrody.

Lionel Messi uważa, że ​​zdobycie rekordowego siódmego Ballon d’Or byłoby „szalone” – i nie oczekuje się, że odbierze nagrodę jeszcze w tym miesiącu.

Messi jest drugim nominowanym do nagrody Ballon d’Or 2021 za napastnikiem Bayernu Monachium i Polski Robertem Lewandowskim.

Napastnik Paris Saint-Germain i Argentyny zdobył już tę nagrodę sześć razy i mimo, że w ciągu ostatniego roku miał zaległości w krajowej formie, poprowadził swój kraj do pierwszego od 28 lat tytułu Copa America.

Liga 1

Messi chciałby ponownie przyczynić się do Barcelony, klubu, który kocham

10 godzin temu

Zapytany, czy spodziewa się ponownie podnieść Złotą Piłkę 28 listopada, powiedział Messi: Sporty: „Jeśli mam być szczery, to nie wydaje mi się. Moją największą nagrodą było to, co udało mi się osiągnąć z reprezentacją narodową.

“Walcząc i walcząc tak wiele o to osiągnięcie, było to najlepsze za wszystko, co kosztowało. Jeśli nadejdzie Złota Kula, będzie niezwykłe, co oznaczałoby ponowne zwycięstwo. Siódma byłaby szalona.

“Jeśli nic się nie dzieje. Osiągnąłem już jeden z moich wielkich celów. Jestem bardzo zadowolony z tego, co się stało, a teraz dzieje się wszystko, co musi się wydarzyć.”

Messi został wybrany zawodnikiem turnieju w Copa America 2021 po tym, jak strzelił dziewięć z 12 goli Argentyny.

Postawił już na kolejne międzynarodowe sukcesy na mundialu 2022 w Katarze.

“Jestem bardzo podekscytowany robieniem wspaniałych rzeczy. Przybyliśmy z wygrania Copa America po tak długim poszukiwaniu, z bycia tak blisko przez tak długi czas, bez możliwości poświęcenia się drużynie narodowej. Wtedy pragnienie jest tak wielkie dla co ma nadejść.

“Dzisiaj jesteśmy w dobrej formie na ten dzień. Nadal musimy być jednym z wielkich faworytów. Nie jesteśmy, ponieważ są lepsze zespoły. Jesteśmy na dobrej drodze, dynamika jest dobra, a atmosfera jest dobra. Zwycięstwo pomaga dużo, a to sprawi, że będziemy się jeszcze bardziej rozwijać”.

READ  Kanadyjczyk Misha Serkunov traci decyzję UFC o przejściu do wagi średniej

Zapytany, czy myśli, że przejdzie na emeryturę po mundialu, Messi odpowiedział: „Nie bardzo. Po tym, co mi się przydarzyło, żyję dzień po dniu i rok po roku. Mistrzostwa Świata. Nie myślę o tym. Wszystko, co się stanie w tym momencie, to się stanie.

Liga 1

Messi ośmiela się opuścić Barcelonę: Nikt nie prosił mnie o grę za darmo

15 godzin temu

Liga 1

„To nie jest wielka sprawa” – Pochettino zmniejsza obawy Messiego o kontuzje po wycofaniu się z końca pierwszej połowy

10/30/2021 o 08:45

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment