Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska awansuje do ligi w Lakeview | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie korespondenta / Robert Hayes, polski zawodnik, Camerin Latanzio, nosi trzy rundowe uderzenie na lewo od środka w górnej części trzeciej połowy w Lakeview. Polska walczyła o zwycięstwo na konferencji północno-wschodniej 11-3.

Cortland – To było burzliwe popołudnie między dwoma zespołami Bulldog w poniedziałek.

Początkowo Lakeview wydawał się być w stanie zdenerwować, prowadząc pięć przebiegów do prowadzenia w szóstym meczu z jego północno-wschodnimi przeciwnikami -8 i Polską, finalistami z 2019 roku.

Wracając do pięciu debiutantów z decydującej rundy w 2019 roku, Polska nie była tym, który wycofał się po spóźnieniu.

Wrzuć piłkę do gry, a wydarzy się coś dobrego.

Zwykle trafienie trzech home runów kończy się sukcesem, ale kiedy Polska musiała się spóźnić, szturmem zdobyła boisko, poprowadziła boisko i znalazła sposób na wyprzedzenie zawodników.

Zdjęcie korespondenta / Robert Hayes LakeView, Olivia Kilm (po lewej), pojawia się na polskim obrazie Abby Farber (po prawej).

Agresywny sposób myślenia w obrazie pozwolił odwiedzającym nie tylko uciec od bezradności, ale także pokonać przeciwności losu i ukraść go na drodze finałowym 11-3 w burzowe i ponure popołudnie.

Prawdopodobnie największy hit popołudnia przypadł na nowego ucznia, który doprowadził Jia Xiafoni do lądowania obok trzeciego bazowego i jechał krótko z podstawkami załadowanymi do gry w piłkę 8-8 na szczycie siódmej rundy.

Było wiele uśmiechów dla Polski po tym, co miało zakończyć się wygraną, ale kiedy Katie MacDonald z drugiej klasy celowo ją mijała, chodziło tylko o to, że Schiavone wykonuje swoją pracę.

„Szczerze mówiąc, ufa tylko sobie, wiedząc, że wystarczy zobaczyć piłkę i jedno proste uderzenie może sprawić, że wszystko pójdzie dalej” – powiedziała po zwycięstwie. „Musisz tylko zaufać temu, że ty i twoi koledzy z zespołu wykonacie swoje zadania i upewnicie się, że jesteście we właściwym miejscu, aby dotrzeć tam, gdzie chcecie.

READ  Brazylia zgadza się na umowę o nadawanie na Bliski Wschód, Afrykę i Polskę

„To było niesamowite uczucie, zwłaszcza że wcześniej trochę się męczyłem. Po prostu zaufaj sobie, musisz wstać i robić to, co chcesz, a potem iść stamtąd”.

Zdjęcie korespondenta / Robert Hayes, student drugiego roku w Polsce, Katie MacDonald reaguje po strajku mającym zakończyć powrót Bulldogów 10-8 w Lakeview. Oprócz wygranej miałem również trzy rundowe uderzenie w górę szóstego miejsca.

Młoda Lakeview Kylie Eames zaczęła strzelać gola od podwojenia RBI, a następnie Maggie Pavlansky z drugiego roku gry wykonała lot ofiarny, aby wygrać 2: 0 wcześnie na korzyść gospodarzy w dolnej części drugiej rundy.

Niedługo potem po trzeciej zmianie wynik był 6: 0, kiedy Pavlansky trafił dublet RBI i strzelił parę przed końcem połowy.

Impuls był na korzyść Lakeview, ale Polska pozostała skupiona na swojej misji, która została nagrodzona trzykrotnym strzałem na lewo od środka przez seniora Camryna Lattanzio, który zmniejszył prowadzenie do 6-3.

Pojedynczy strzał Pavlansky’ego, a następnie jeden RBI z nietoperza Abbie Campana w dnie V dały wynik 8-3, ponieważ Buldogi najwyraźniej miały na sobie czarny strój domowy na siedzeniu kierowcy – chociaż byłby to ostatni raz, gdy gospodarze mogliby znaleźć płyta domowa.

Polski strzelec wyborowy MacDonald udzielił jej wsparcia w biegu, oddając strzał z trzech uderzeń w szóstej zmianie, z rozpędem przechodzącym od pierwszej bazy do trzeciej bazy, chociaż Lakeview nadal prowadził 8-6 w siódmym meczu.

Senior Jackie Grisdale, z passą 12 trafień, oddał jeden strzał prosto w lewo w pierwszym rzucie gry, dając wynik 8-7.

„W środkowych kilku rundach zaczęliśmy się trochę rozluźniać i pozwalać, by rzeczy układały się na miejscu, zamiast na siłę” – powiedział Grisdale – „Myślę, że w ostatniej połowie wiedzieliśmy, że wszystko jest w porządku, tylko głębokie oddechy wychodzące późno, po prostu kołysz się i zobaczyć, co musimy zrobić Zrobić i to osiągnąć ”.

READ  B-Girl Jo przełamuje olimpijską formę

Junior Abby Farber strzelił podwójną bramkę, strzelając gola przez Latanzio, aby wyrównać, zanim MacDonald wszedł, tworząc niesamowity moment Schiavone.

„Szczerze mówiąc, nie martwiliśmy się, po prostu musisz zagrać w tę grę, stamtąd i nigdy się nie poddawać” – powiedział Schiavone. „Pod koniec gry akceptujesz tylko fakt, że będzie zwycięzca i będzie przegrany, ale po prostu walczysz, aby zrobić wszystko. Możesz wygrać ”.

MacDonald rzuciła pełną grę, pozwalając na dziewięć trafień, ale miała sześć trafień i wiosną odniosła dziewiąte zwycięstwo.

Trener reprezentacji Polski (2-10) Jim Sirich przypisywał doświadczenie swojego zespołu umiejętnościom walki na talerzu.

Powiedział: „Od początku roku wiemy, że uderzymy piłkę, strzelimy gola. Widzieliśmy szybkich strzelców, powolne gry, naprawdę dobrych strzelców” Udało Ci się wszystko, to nie ma znaczenia.

„Cierpliwość, wybór własnego boiska i prowadzenie go, nazwa gry to spokój w polu uderzeń, młody wygląd w pierwszych dwóch uderzeniach i prowadzenie piłki”.

Junior Connie Cowgrass zamknęła nagranie parą RBI.

W przypadku Lakeview (5-6) młody Raegan Schick przegrał, zdobywając trzy trafienia w ciągu 12 uderzeń. Pavlansky zagrał 2 na 3 z 4 RBI, a młodsza Mariah Tackett zdobyła passę 2 na 3 z parą punktów. Junior Sammy Ai strzelił dwie rundy i zdobył RBI, idąc 1-4.

Trener Lakeview, Nick Shek, powiedział: „Najczystszym meczem, jaki rozegraliśmy, był pierwszy mecz, co wydaje się dziwne. Tu i tam jest duża rola, ale po prostu nie byliśmy w stanie tego połączyć.

– Ale mówię poważnie, kiedy mówię, że czuję, że będziemy w stanie zaszokować niektóre zespoły. Nie dzisiaj, ale mam nadzieję, że wkrótce będzie to jeden z tych meczów, abyśmy mogli zaszokować niektóre z tych dużych drużyn.

Buldogi ponownie zmierzą się tego wieczoru w Polsce na stadionie o godzinie 17:00.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Finn każe Eaglesowi zdenerwować Fillmore'a i wystąpić w półfinale stanu | Wiadomości, sport, praca