Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pymatuning Valley pokonuje w przekroju Polska 50-48  Wiadomości, sport, praca

Pymatuning Valley pokonuje w przekroju Polska 50-48 Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Brian Yoger. W sobotę Kelsey Britton z drużyny Pymatuning Valley trzyma piłkę, a polski obrońca jej broni.

ANDOVER — Przez całe zawody Pymatuning Valley grało w zamkniętej obronie w czwartej kwarcie, tłumiąc atak Polski, która pokonała Bulldogs 50-48 w finale drabinki segmentowej III Dywizji Północno-Wschodniej.

Pokonanie drużyny o polskich korzeniach to drobnostka dla młodej drużyny Lakers, która przez cały rok szukała pewności siebie.

„Myślę, że Polska to świetny zespół, ale myślę, że to pokazuje, że nasze dziewczyny nigdy nie wiedziały, jak dobre jesteśmy”. – powiedziała trenerka Pymatuning Valley Jenna Gabriel. „I myślę, że dzisiejszy dzień w pewnym sensie postawił nas na piedestale: «Właściwie jesteśmy naprawdę dobrym zespołem» i myślę, że to zdecydowanie nas zjednoczyło, więc jestem naprawdę szczęśliwy, że odnieśliśmy zwycięstwo”. Dziś wieczorem.”

Po przerwie dla Polski Lakers szybko zdobyli parę punktów i objęli prowadzenie 47-45, które utrzymali.

„To coś, co zrobiliśmy w praktyce”. Gabriel powiedział. „Powiedziałem, że jeśli badanie przesiewowe tej małej dziewczynki będzie dla nas trudne, otworzymy ją szeroko od środka. Rzeczywiście, to było tam. (My) umieściliśmy ją w ośrodku, a potem, myślę, że dziewczyny, mamy to i tamto na czym zbudowałem zaufanie. Dostałem tę kradzież. „Miły chłopczyk, który znowu wyprowadził nas na prowadzenie o dwie bramki i myślę, że dziewczyny były w obronie. Myślę, że to było dzisiaj dla nas najważniejsze. I to właśnie zrobiliśmy”.

Bulldogs doprowadzili do remisu 48-48, ale bramka drugiej drużyny Lakers, Sadie Ball, na zaledwie dwie sekundy przed końcem okazała się decydująca o różnicy.

W sobotę Zoe Painter miała dominujący występ, zdobywając 30 punktów w zwycięstwie.

Po porażce 59-31 z Badgers pod koniec stycznia Lakers otrzymali sygnał pobudki. Od tego momentu resztę swojego harmonogramu zakończyli z tylko jedną wadą: porażką 39-30 z Maplewood. Ich rozwój był widoczny, a Gabriel przypisuje to pewności siebie i obronie zespołu.

READ  Riversport zatrudnia trenera, którego celem jest wychowanie olimpijczyków

„Niesamowicie dorośliśmy. Myślę, że największą rzeczą była nasza pewność siebie. Mówiliśmy w pewnym sensie: «Och, nie chcemy być zbyt samolubni» i musiałem powiedzieć dziewczynom: «Jeśli jesteś towarzyski, strzel piłkę. Jeśli nie jesteś towarzyski, znajdź następną dziewczynę.' otwórz i poproś ją, żeby strzeliła. Gabriel powiedział. Myślę, że od tego czasu zdecydowanie rozwinęliśmy się, a nasza prasa zdecydowanie wyróżnia nas dzisiejszego wieczoru. Myślę, że nasza obrona napędzała nasz atak i tego właśnie brakowało nam przez cały sezon. Kiedy wygrywamy sety, nie uciekamy. dobrze ustawia, ale kiedy nasza obrona gra i otrzymujemy wolne strzały, jak… W ten sposób pozostajemy w grze.

Polska nie chciała komentować meczu po meczu. Bulldogs zakończyli sezon z bilansem 14-9.

Lakers mają przed sobą kolejne trudne zadanie, gdy w półfinale okręgowym zmierzą się z rozstawionym z numerem 1 Warrensville Heights. Rozpoczęcie zaplanowano na środę o godzinie 18:00 w szkole średniej North Ridgeville.

Mając młody zespół i tylko jednego seniora w składzie, Lakers mają nadzieję, że mecz, niezależnie od tego, czy wygra, czy przegra, dostarczy cennego doświadczenia, z którego będzie można wyciągnąć wnioski w przyszłym sezonie.

Dla programu, który ma podjąć kolejny krok w rozwoju, dobrym barometrem jest spotkanie z jedną z najlepszych drużyn w północno-wschodnim Ohio.

„Myślę, że to naprawdę fajne, że możemy zobaczyć rozstawione z numerem 1, ponieważ nie zawsze gramy tutaj w elitarnych rozgrywkach”. Gabriel powiedział. „Myślę, że to dobrze, że zobaczymy różne strony i różne rzeczy. Wygląda naprawdę dobrze i myślę, że to doda nam energii na przyszły rok, ponieważ właśnie tracimy jednego z naszych seniorów, więc myślę, że byłoby miło powiedzieć: „Hej dziewczyny, tak on przegrywa.” „Numer jeden” – gra zespół i tam możemy być, jeśli zaczniemy pracować tego lata.

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Brianem Augerem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Śledź go na X, dawniej Twitterze, @_brianyauger.

READ  Barbara "Bobby" Bushey 1968-2021 | Wiadomości, sport, praca

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej