Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ole Gunnar Solskjaer: Trener Manchesteru United, któremu udało się uniknąć zwolnienia po przegranej 5:0 z Liverpoolem, Paul Merson | wiadomości piłkarskie

Ponieważ przyszłość Ole Gunnara Solskjaera na Old Trafford jest tak niepewna jak zawsze, Paul Merson pyta, jak nie został zwolniony po niedzielnej „wstydliwej” porażce 5:0 z Liverpoolem, po czym wzywa graczy Manchesteru United do zaprezentowania niektórych rzeczy, w których są wczoraj .potrzebujesz tego. Ulga dla ich menedżera.

Niedzielna skromna i upokarzająca porażka z Liverpoolem ugruntowała pozycję Solskjaera w Manchesterze United i wywołała poważne pytania dotyczące jego długoterminowej przydatności jako trenera.

Wielu spodziewało się, że ten psotny wynik oznacza koniec trzyletniego pobytu Norwega na gorącym miejscu Old Trafford, ale Solskjaer wciąż ma do wykonania największy projekt odrodzenia w swojej karierze menedżerskiej.

W swojej ostatniej książce Sky Sports Merson odrzuca sugestie Solskjaera, że ​​powinien był odejść z Manchesteru United po przegranej z Liverpoolem, ale podkreśla rażące niedociągnięcia, które nadal utrudniają jego rządy, po czym wzywa piłkarzy, aby zaczęli odciążać swojego nękanego trenera…

Niezrównana porażka

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Oglądaj za darmo: najważniejsze momenty zwycięstwa Liverpoolu nad Manchesterem United w Premier League.

Nigdy wcześniej nie widziałem takiego wyniku. Nic nie może się równać z tym wynikiem, nic. Byłem zawstydzony. To nie była dobra godzina.

Mecz Manchesteru United i Liverpoolu, największy mecz na świecie i największy mecz sezonu United, przegrali o milę.

Nie lubię patrzeć, jak jakikolwiek menedżer dostaje tę pracę, ale Ole Gunnar Solskjaer ma szczęście, że nadal ma pracę. Masz tyle szczęścia, ile możesz zostać menedżerem.

Nie obchodzi mnie, co ktokolwiek powie, ale jeśli jakikolwiek inny trener w jakimkolwiek innym zespole w Europie przegra u siebie 5-0 z twoim największym konkurentem, menedżera nie ma. Jeśli Chelsea lub Arsenal przegrają u siebie 5-0 z Tottenhamem, menedżerowi będzie dobrze do poniedziałku rano.

READ  Środowiskowe przedsięwzięcie: wolontariusze sadzą drzewa w Canfield | Wiadomości, sport, praca

Manchester United wygrał tylko jeden mecz w Premier League na pięć, co jest niedopuszczalne, ale menedżer wciąż ma pracę. Nie wiem, co się dzieje w klubie.

Solskjaer Man Utd Soft Touch

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Dyskusja zespołu Super Sunday na temat tego, czy Ole Gunnar Solskjaer skorzysta na kilku nowych dodatkach do swojego sztabu szkoleniowego.

Niepokojące jest to, że po trzech latach widać, że Solskjaer nie wie, jaka jest jego najlepsza drużyna.

Rozbili bank, żeby znaleźć zawodnika za 70 milionów funtów w Jadon Sancho, on nie gra. Dostali piłkarza w Paula Pogbę, zachwiali się, żeby go zatrzymać, a on nie rozpoczął największego meczu sezonu.

Powiedziałem to już wcześniej i powiem to jeszcze raz – Manchester United to nie zespół, to grupa indywidualności. Pozwolili strzelić 11 goli w ostatnich trzech meczach, cztery w Leicester, dwa przeciwko Atalanta i pięć u siebie z Liverpoolem. Drużyna taka jak Manchester United nie powinna pozwolić, aby tak wiele goli padło przez większą część sezonu, ale to tylko pokazuje, gdzie są w tej chwili.

Nie ma żadnego kształtu ani wzoru, jeśli United strzeli gola, to tak, jakby się na niego natknęli i pojawił się znikąd. Jak Manchester City, Chelsea i Liverpool pokazały się w niedzielny sposób na Old Trafford na Old Trafford, mają plan.

Gra przeciwko Manchesterowi United jest teraz bardzo fajna, a tak nie powinno być. Grałem kilka razy na Old Trafford i schodziłem z boiska myśląc, że graliśmy dobrze, ale przegraliśmy. Drużyny są teraz w szoku, jeśli przegrają! Każda drużyna ma szansę na Old Trafford.

Zanim zaczęła się ostatnia śmierć United, oglądałem mecz w Newcastle Piłkarska sobota Mecz był w równowadze. Pamiętam, jak powiedziałem Jeffowi Stillingowi, że to „gra w głowy lub opowieści”. To było przeciwko Newcastle, które jest drugie w dolnej części Premier League. W tym czasie były tam znaki ostrzegawcze.

READ  Mount Academy zdobywa pierwszy tytuł mistrza kraju na cześć trenera

Czy Solskjaer powinien chodzić?

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Ole Gunnar Solskjaer przyznał, że porażka jego zespołu z Liverpoolem 5:0 była najgorszym punktem jego kariery na Old Trafford.

Ludzie mówią, że Solskjaer powinien trzymać się z dala od Manchesteru United. Chodź, on nie odejdzie.

To praca raz w życiu, chciałaby odrzucić pracę w Anglii, coś, czego nie możesz zrobić. Jeśli jesteś menadżerem największego klubu na świecie, którego po prostu nie możesz odpuścić, ta praca już nigdy nie wróci.

Nie znam osobiście Solskjaera, ale naprawdę współczułeś mu w niedzielę, bo wiesz, że jest naprawdę miłym facetem. Kiedy niektórzy menedżerowie tak przegrywają, to nic nie znaczy, ale Solskjaer wygląda całkiem fajnie.

Nawet po swoim meczu zajął się wybieraniem drużyny i pomyślałeś, że to było niesamowite, ponieważ wielu innych trenerów wrzuciłoby swoich zawodników pod autobus.

Wyobraź sobie, że Manchester United przegrał w ten sposób 5-0 pod wodzą Sir Alexa Fergusona lub Mourinho, albo gdyby Liverpool był pod wodzą Jurgena Kloppa, wszyscy ci trenerzy oszaleliby. W Manchesterze United wszystko jest świetne i to jest dobre dla piłkarzy.

Czas, aby gracze odpowiedzieli na wiarę Solskjaera

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Gary Neville i Jamie Carragher omawiają przyszłość Ole Gunnara Solskjaera po upokorzeniu Manchesteru United przeciwko Liverpoolowi

Jakoś żal mi Solskjaera. Tak, to on wybiera drużynę, ale to właśnie ci gracze przegrywają 5-0. Chowają się za kierownikiem.

Miałem szczęście grać w zwycięskich zespołach, grałem w zespołach, kiedy walczyliśmy i nie wygrywaliśmy. Lubię myśleć, że piłkarze Manchesteru United wezwali na spotkanie między nimi, a nie z menedżerem.

READ  Luis Villalobos: Meksykański kolarz z zakazem stosowania dopingu przez cztery lata przez organ zarządzający kolarstwem UCI

Solskjaer wykazał się dużą pewnością siebie u wielu graczy i zawiedli go – wielki czas. To chyba największy wstyd.

Gracze muszą do siebie dzwonić i być ze sobą szczerzy w swoim występie. Jako gracz wiesz, kiedy schodzisz z boiska, jeśli zostawisz w nim wszystko, wiesz.

Są dni, kiedy przegrywasz, ale zaakceptuj, że to nie był twój dzień. Przegrałem u siebie 6-2 z Manchesterem United, Peter Schmeichel zagrał niesamowity mecz, porażka jest częścią futbolu.

Ale są sposoby na przegrywanie meczów piłkarskich, a tego niedzielnego występu Manchesteru United nie było wśród nich.