Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Odnosząc się do dramatu Teeqo, szef klanu FaZe twierdzi, że organizacja „próbowała” sprawić, by wszystko działało

opublikowany: 2023-03-22 o 06:00:21

zaktualizowane: 2023-03-22 o 06:00:30

Jako „najdłużej pracujący pracownik” klanu FaZe, były twórca treści, który stał się pracownikiem, Sebastian „cbass” Diamond odniósł się do dramatu z udziałem Teeqo, Raina i innych, twierdząc, że organizacja „próbowała„ rozwiązać sprawy ”w przeszłości Kilka lat.”

Ponieważ wartość giełdowa FaZe Clan wciąż osiąga nowe minima, a niegdyś duża grupa pracowników zwolniła się, był to trudny okres dla marki, która zadebiutowała tworzeniem montażu Call of Duty. Jednak być może najbardziej niepokojące problemy pojawiły się ostatnio z powodu długoletnich twórców, którzy teraz wypowiadają się przeciwko zespołowi.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

W zeszłym tygodniu Teeqo, influencer, który jest związany z FaZe od „12 lat”, skrytykował brak wsparcia ze strony firmy, zwracając szczególną uwagę na „iluzoryczne obietnice” kierownictwa, podczas gdy nowi członkowie cieszyli się przywilejami własnościowymi i wyższymi wynagrodzeniami.

„Kolejna osoba mogłaby przyjść pod koniec zeszłego roku, kto nie jest z tej branży, nigdy nie przeniósł się do FaZe, prawdopodobnie nawet nie wiedziałby, czym jest FaZe, a ja dostaję trzy razy więcej akcji, które mam, a moja roczna pensja to więcej pieniędzy niż ja. Opłacane przez FaZe kiedykolwiek”.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Te komentarze, wraz z poprzednią krytyką ze strony Rain, doprowadziły do ​​pojawienia się całego klanu FaZe w mediach społecznościowych, przerywając ciszę dopiero 21 marca przeprosinami za posty firmy w mediach społecznościowych. Teraz cbass przedstawił bardziej szczegółowe oświadczenie, w którym odniósł się do skarg Teeqo i Raina w 14-minutowym filmie na YouTube.

Natychmiast chcąc oczyścić atmosferę, ambasador stwierdził, że oskarżenia kierownictwa FaZe, że nie chce tego, co najlepsze dla swoich pierwotnych członków, „nie mogą być dalsze od prawdy.

„W 100% zgadzam się z Teeqo pod względem moralnym i etycznym, że powinien otrzymać większą rekompensatę za swój historyczny wkład w klan FaZe” – podkreślił.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

„Myślę, że mówiąc w imieniu klanu FaZe, byliśmy w stanie zapewnić Teeqo udaną karierę. Wraz z nim byliśmy w stanie sprowadzić go do Ameryki, dać mu dach nad głową, w tym dach teraz. Zasługuje na to wszystko Ale z sukcesem FaZe powinien był otrzymać i odpowiednio go zrekompensować.

Jednak pomimo przyznania, że ​​długoletni twórca FaZe nie był przez lata traktowany sprawiedliwie i odpowiednio opłacany, cbass przyznał, że sytuacja to coś więcej.

Jego zdaniem dotyczy to wpływowej postaci, która „nie musi się martwić o dach nad głową” i nie musi się martwić o „zaopatrzenie swojej rodziny. Zarabiają setki tysięcy dolarów rocznie. roku realizują swoją pasję, a my zapewniamy im i umożliwiamy im to”

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Jednak nawet przy takim stopniu wsparcia ze strony firmy, influencer powiedział, że wciąż „patrzy ci w twarz, słysząc słowa„ pierdol się ”. To nie wystarczy, potrzebuję więcej”. To nie jest pozycja do utrzymania dla kimkolwiek, wyjaśnił ambasador.

Ostatecznie chciałby, aby te rozmowy pozostały poufne, ponieważ ich publiczny charakter może teraz mieć znaczący wpływ na morale nie tylko innych wpływowych osób FaZe, ale każdego pracownika pracującego za kulisami, aby spróbować zrobić właściwe rzeczy dla marki.

„Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć sposób na wspólną pracę. Nie chciałbym niczego bardziej niż tego, żebyśmy to wszystko rozwiązali.”

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

READ  Podsumowanie: zapowiedzi na Fire Emblem Engage