Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Insomniac’s Spider-Man 2 ma zostać wydany we wrześniu, mówi aktor Venom Tony Todd

Insomniac’s Spider-Man 2 ma zostać wydany we wrześniu, mówi aktor Venom Tony Todd

Nadal nie możesz złapać tchu, aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzącej gry Marvel’s Spider-Man 2 od dewelopera Insomniac? Cóż, wygląda na to, że możemy mieć teraz miesiąc premiery dzięki aktorowi Tony’emu Toddowi, który – prawie na pewno bez oficjalnej zgody – twierdził, że nadejdzie we wrześniu.

Todd — którego bogata kariera obejmuje role w takich filmach jak Platoon, Candyman i Final Destination — był Ogłosił, że wyraża truciznę W Spider-Man 2 we wrześniu 2021 roku Insomniac potwierdził jednocześnie, że Yuri Lowenthal i Nadji Jeter powrócą, by głosić odpowiednio Peterowi Parkerowi i Milesowi Moralesowi.

Od tego czasu oficjalne wieści na temat kontynuacji prawie nie istniały, ale Insomniac pojawił się w grudniu, po niewielkim przecieku pisarza na temat projektu, aby potwierdzić, że zamierza wydać Spider-Mana 2 gdzieś „jesienią 2023 roku. ”

Zwiastun Marvel’s Spider-Man 2.

Teraz jednak Tony Todd zabrał się na Twittera, twierdząc, że Insomniac bardziej szczegółowo przygląda się wrześniowej premierze. Pod zdjęciem samego siebie w motion capture Todd odpowiedział podekscytowanemu fanowi, który napisał na Twitterze, że Spider-Man 2 „nie może nadejść wystarczająco szybko”. pismo„Wygląda na to, że wrzesień! W sierpniu szykuje się wielki szum. Reklamy zaczynają spadać w sierpniu, tak mi powiedziano. Poczekaj… i wstrzymaj oddech! To będzie konieczne”.

Chociaż Todd jest z pewnością dobrze przygotowany do otrzymywania dokładnych informacji poufnych dotyczących Marvel’s Spider-Man 2, aktor wyraźnie nie tweetował w oficjalnym charakterze i nikt nie zgadnie, kiedy Insomniac będzie gotowy udostępnić więcej. Nie oznacza to oczywiście, że nie możesz zakreślić września w swoim dzienniku — możesz po prostu trzymać ołówek, dopóki nie będziemy pewni.

Podejście Insomniac do Venoma – przynajmniej w oparciu o sekwencję po napisach z pierwszego Spider-Mana – zamieszka bliskiego przyjaciela Petera Parkera, Harry’ego Osborna. W zeszłym roku aktor Scott Porter, który grał Osborna w oryginalnej grze, potwierdził, że nie wróci na kontynuację PS5.

READ  Housemarque dowiedział się o cenie 70 $ Returnal jednocześnie ze wszystkimi innymi