Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ujawniono okładkę — God of War Ragnarok

Ujawniono okładkę — God of War Ragnarok

God of War Ragnarök ma zakończyć nordycką erę serialu, eposu, w którym Kratos odpokutował swoją kłopotliwą przeszłość, stając się bardziej sumiennym bóstwem i (umiarkowanie) czułym ojcem. W nadchodzącej kontynuacji Kratos i Atreus muszą uniknąć przewidywalnej katastrofy, zaprosić starych i nowych przyjaciół, aby odnieśli sukces przeciwko Asgardowi i miejmy nadzieję, że zapobiegną wojnie totalnej.

Rozmawiałem z weteranem God of War i nowo mianowanym reżyserem Ericem Williamsem, a także z kilkoma wiodącymi projektantami UX, walki i poziomów o ich doświadczeniu w tworzeniu długo oczekiwanej kontynuacji i najważniejszych nadchodzących zmianach w odcinkach akcji i eksploracji. Oprócz tego dowiesz się o gadżetach/grach Kratosa, krasnoludzkim świecie jak nigdy dotąd i poczujesz się w nim żyć, bezprecedensową liczbę funkcji ułatwień dostępu dostępnych w dniu premiery oraz kilka aktualizacji jakości życia, w tym nową mechanikę nawigacji.

Oczywiście to nie wszystko. Mamy do sprawdzenia inną zawartość God of War, w tym nasz ranking naszych pięciu ulubionych bossów z serii. Ponadto Alex van Aken uczestniczył w Evo, gdzie przychylnie porównał charakterystyczne wydarzenie do igrzysk olimpijskich. Marcus Stewart ma trochę czasu na praktyczne szkolenie z kolejnym wpisem w najbardziej znaczącej serii walk wszech czasów, Street Fighter 6. Jest też kilka świetnych niezależnych kotletów. Jeden, na przykład, dokumentuje dokładne stworzenie walki z bossem Cuphead. A jeśli zastanawiasz się, jakie wielkie gry są na horyzoncie, mamy dla Ciebie strony z podglądem farm RPG Square Enix, Harvestella, Pokémon Scarlet i Violet od Game Freak i nie tylko.

Okładka tego numeru była w przygotowaniu od jakiegoś czasu, a poziom szczegółowości jest tego świadectwem. Kratos i Atreus mierzą się z opancerzonymi wojownikami, gadzie potwory rzucają się na ring ze wszystkich stron, bracia Huldra przygotowują broń z wysokiego terenu, a smok szybuje w zachmurzonym niebie. Przez cały czas promienie ognia gwałtownie uderzały w odległe pasmo górskie. Zarówno magazynek obiegowy, jak i złota gra detektywistyczna Specjalna edycja ojca i syna walczących z legionem wiernych wrogów. Ta wersja premium jest ograniczona do drukowania numerowanego dla każdej wersji gra detektywistyczna Niedostępne w sprzedaży. W przypadku miejsc, w których możesz otrzymać kopię, sprawdź nasz oficjalny ŚwiergotA FacebookA InstagramWięcej szczegółów spodziewamy się w nadchodzących tygodniach. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o złota gra detektywistyczna.

Prenumeratorzy druku mogą spodziewać się, że ich numery pojawią się w nadchodzących tygodniach. Cyfrowa wersja tej wersji zostanie wydana jeszcze dzisiaj na PC / Mac, iOSA aplikacje Google. Aby zasubskrybować edycję cyfrową lub drukowaną, dotknij tutaj.

READ  Blizzard mówi, że serwery Overwatch 2 cierpią z powodu „masowego ataku DDoS”