Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dodatek Horizon Forbidden West: Burning Shores zawiera bonusy za zamówienie przedpremierowe

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży nadchodzące rozszerzenie Burning Shores w Horizon Forbidden West, otrzymasz również bonusy za zamówienie w przedsprzedaży.

Premie za zamówienie w przedsprzedaży są zwykle zapisywane dla głównej gry, a nie dla jakichkolwiek rozszerzeń, ale proszę bardzo.

Horizon Forbidden West: Burning Shores — zwiastun przedpremierowy.

Jeśli chodzi o te bonusy, jeśli zamówisz w przedsprzedaży Burning Shores (coś, co możesz zrobić od dziś), uzyskasz dostęp do następujących rzeczy:

  • Strój Black Dye (dostępny u pierwszego handlarza barwnikami)
  • Blacktide Sharpshot Bow (dostępny u pierwszego dilera Burning Shores)

Akcja Burning Shores będzie miała miejsce po zakończeniu głównego wątku fabularnego Forbidden West. Oznacza to, że będziesz musiał przejść grę (w tym ostatnią misję Singularity), zanim będziesz mógł rozpocząć to DLC.

Następnie, po wydarzeniach z Singularity, Aloy otrzyma telefon za pośrednictwem swojego programu Focus, a to DLC rozpocznie Burning Shores.

„Aloy będzie wtedy mogła podróżować do nowego, niebezpiecznego regionu na południe od ziem klanu Tenakth, gdzie gracze doświadczą fascynującej nowej historii z nowymi postaciami, maszynami i przygodami” – wyjaśnił Guerrilla w książce. post na bloguZanim obiecujemy więcej szczegółów „już wkrótce”.


Oto kolejne spojrzenie na bonusy za zamówienie w przedsprzedaży Horizon Forbidden West: Burning Shores.

Horizon Forbidden West: Burning Shores zadebiutuje w przyszłym miesiącu, 19 kwietnia.

W innym miejscu w wiadomościach dyrektor gry Mathijs de Jonge obiecał niedawno, że Burning Shores Horizon Forbidden West w pełni wykorzysta „moc” PlayStation 5, próbując wyjaśnić, dlaczego dodatek jest przeznaczony wyłącznie dla najnowszej konsoli Sony.

READ  Reżyser Naoki Yoshida wyjaśnia, że ​​gracze NFT nie będą uczestniczyć w Final Fantasy XIV