Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google Pixel Fold może w końcu sprawić, że docenimy Samsunga

ludzie szukają Oferty na telefon w czarny piątek Zapytaj nas, co to sprawia Najlepsze telefony Samsunga Warto kupić, łatwo pokazać. Spójrz na innowację projektową na zgięciu Galaxy Z Flip 4. Sprawdź niezliczone funkcje Galaxy S22 Ultra. Łatwo jest docenić telefony Samsung, ale Samsung również przyjmuje krytykę, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd i działanie oprogramowania.

Nagle ostatnie przecieki z Google każą nam się zastanawiać, czy Samsung w końcu zdobędzie uznanie tam, gdzie zwykle jest wyśmiewany. Widzieliśmy przecieki Google składanie pikseli sprzętu i sprawił, że zaczęliśmy się zastanawiać, co Google może osiągnąć dzięki swojemu pierwszemu składanemu urządzeniu. Pixel Fold pierwszej generacji może dokonać niemożliwego: w końcu może udowodnić, że Samsung wie, co robi z oprogramowaniem.

Plotka głosi, że projekt Google Pixel Fold (Źródło zdjęcia: FrontPageTech)

Na początku projekty interfejsów Samsunga wyglądały bardzo głupio i kolorowo, podczas gdy telefony stały się poważne, a interfejs odzwierciedlał fakturę prawdziwego życia. W dzisiejszych czasach oprogramowanie Samsunga po prostu dodaje kolejne warstwy funkcji do i tak już potężnego systemu operacyjnego Google Android. The Interfejs Samsung One Jest tak usunięty z Androida, że ​​ma własne numery wersji i oprogramowanie beta użytkownika.