Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wideo: Analiza techniczna Bayonetta 3. Digital Foundry

Wideo: Analiza techniczna Bayonetta 3. Digital Foundry

Bagneta 3 Wreszcie tutaj i jak zawsze w najnowszym wydaniu Nintendo, Digital Foundry przyjrzało się bliżej wydajności gry i liczbie klatek na sekundę. Jak to się trzyma?

Krótko mówiąc, John Linneman uważa, że ​​trzecia gra ma „pewne poważne problemy techniczne” i że jest to gra, w której „wydaje się, że cała produkcja szukała mocniejszego sprzętu, który nigdy nie dotarł do końca”.

Ogólnie jakość obrazu jest określana jako „dość ograniczona”. Chociaż Bayonetta 3 poprawiła się z drugiej gry, skacząc z 720p do Zadokowany 810pale Tryb przenośny Teraz mniej niż 720 pikseli – z liczbą pikseli mniejszą niż 480 godz.

Jeśli chodzi o wydajność gry, pogląd trzyma 30 klatek na sekundę A Bawić się Cele 60 klatek na sekundę. Graj szerzej Naprawione kawałki były teraz zbyt Ograniczony do 30 fps.

„Ale o to chodzi, podczas normalnej rozgrywki docelowa klatka to 60 klatek na sekundę, ale rzadko dochodzi do tego i to jest prawdziwy problem… Na całkowicie pustym polu bitwy liczba klatek nadal regularnie spada poniżej 60 klatek na sekundę.

„…kiedy wdajesz się w walkę, jesteś w zasadzie całkowicie odblokowany i niestabilny.”

Pomimo problemów technicznych Linneman uważa, że ​​Bayonetta 3 ma w sobie coś wyjątkowego, to tylko przypadek „gdzie następna generacja sprzętu Switch może być naprawdę wykorzystana, aby uczynić ją najjaśniejszą”.

„Biorąc pod uwagę historię Platinum w przeniesionych grach, wydaje się to również bardzo realną możliwością, więc być może w przyszłości zobaczymy ulepszoną wersję Bayonetty 3… Mam wrażenie, że technologia Platinum naprawdę potrzebuje całkowitej zmiany. .. Nie współpracuje dobrze z mocnymi stronami sprzętu Switch … Rozluźnij swoje oczekiwania po stronie technicznej, a będziesz się świetnie bawić z Bayonettą 3″

Z bardziej pozytywnego punktu widzenia czasy wczytywania gry są „stosunkowo krótkie” – z płynnymi przejściami między mapami w czasie rzeczywistym. Zobacz pełny opis Digital Foundry w powyższym filmie. Możesz również sprawdzić analizę techniczną napisaną dla DF na Eurogamer.

READ  Strzelanka nowej generacji Neo Berlin 2087 wprawia w zakłopotanie posiadaczy PS5