Tech

Akcje Xbox serii X — NA ŻYWO: Najnowsze aktualizacje dotyczące uzupełniania zapasów w Wielkiej Brytanii od Game, Smyths i nie tylko

Mówi się, że Xbox Series X otrzyma kartę rozszerzenia pamięci o pojemności 500 GB

Xbox Series X ma nawet rok, ale wciąż jest konsekwentnie wyprzedany w całej Wielkiej Brytanii. Globalny niedobór półprzewodników wraz z załamaniem się łańcuchów dostaw w kraju i za granicą spowolnił produkcję najnowszego Xboxa Microsoftu przez ostatnie 10 miesięcy.

Łatwo jest znaleźć tańszą, mniej wydajną konsolę Xbox Series X w Internecie, ale mocniejsza konsola Xbox Series X wyprzeda się w ciągu kilku minut, a nawet sekund od pojawienia się nowych zapasów. Wiedza o tym, gdzie twój Xbox zostanie uzupełniony w następnej kolejności, jest kluczem do zdobycia go we właściwym czasie.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie dziś kupić konsolę Xbox z serii X w Wielkiej Brytanii, nasz blog na żywo poświęcony śledzeniu zapasów służy pomocą. Będziemy Cię informować o najnowszych spadkach zapasów, a także o wszelkich wiadomościach dotyczących oczekiwanych dat uzupełnień, nowych gier, akcesoriów i ważnych wydarzeń.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej spis sprzedawców Xbox z serii X w Wielkiej Brytanii:

1632826199

Jaka jest różnica między Xbox serii X a Series S?

(Microsoft)

Wydaje się, że to kolejny spokojny dzień w Xbox Land, więc przejdźmy do podstaw i przypomnijmy sobie kluczowe różnice między Xbox Series S i Series X – poza tym, że jedna jest łatwo dostępna, a druga nie.

Istnieją dwa rodzaje konsoli Xbox nowej generacji: słabsza klasa S i X.

Wszystkie stare i nowe gry Xbox będą działać na obu urządzeniach, chociaż na słabszych seriach Xbox ogólna jakość grafiki zostanie obniżona. Mówiąc dokładniej, obie konsole mogą odtwarzać treści 4K, takie jak filmy przesyłane strumieniowo z Netflix, ale tylko seria X może odtwarzać gry w 4K.

Xbox serii S nie ma dysku, ma o połowę mniej miejsca niż seria X (512 GB w porównaniu do 1 TB) i może grać tylko w pobrane gry. O wiele łatwiej jest znaleźć serię Xbox S w magazynie niż serię X. Jest również tańsza i kosztuje zaledwie 249 GBP (Amazon.co.uk).

Oto wszystkie szczegóły techniczne:

Specyfikacje Xbox serii S:

  • PROCESOR: Dedykowany 8-rdzeniowy procesor Zen 2
  • GPU: 4 TFLOPS, 20 CUS
  • pamięć: 10 GB pamięci GDDR6
  • składowanie: Dysk SSD 512 GB
  • Precyzja: 1440 pikseli przy 60 fps

Specyfikacje Xbox serii X:

  • PROCESOR: Ośmiordzeniowy procesor AMD Zen 2 @ 3,8 GHz
  • GPU: 12 TFLOPS, 52 CU @ 1,825 GHz
  • pamięć: 16 GB pamięci GDDR6
  • składowanie: 1 TB dedykowany dysk WD SSD, opcjonalny 1T
  • Precyzja: 4K przy 60 kl./s

Alistair Charlton28 września 2021 11:49

1632825150

Kiedy ostatnio uzupełniano zapasy konsoli Xbox?

Miał tylko jedno uzupełnienie w lipcu, a drugie w sierpniu. Do tej pory również miała tylko jeden w tym miesiącu, 14 września. Na stronie internetowej sprzedawcy znajduje się obecnie informacja, że ​​akcje Xbox „wkrótce” i w przeciwieństwie do większości sklepów, dotyczy to również serii S, która również jest niedostępna w Very.

Przy odrobinie szczęścia mamy nadzieję, że pod koniec września lub w pierwszej połowie października zostaną uzupełnione zapasy Xbox, ale w tej chwili nie możemy być bardziej konkretni.

Alistair Charlton28 września 2021 11:32

1632823350

Czy możesz grać w gry Xbox na laptopie?

(niezależny)

Tak! W rzeczywistości nie potrzebujesz konsoli Xbox z serii X, aby grać w gry na konsolę Xbox z serii X, wystarczy wystarczająco szybkie połączenie internetowe i kompatybilne urządzenie do przesyłania strumieniowego.

Xbox Cloud Gaming przesyła strumieniowo gry z serwerów Microsoft do konsoli, laptopa lub telefonu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji Xbox. Wszystko to jest trochę jak bycie na rozmowie Zoom z grą, którą kontrolujesz, co oznacza, że ​​możesz wskoczyć do nowych gier jednym naciśnięciem przycisku, zamiast czekać na instalację. Gra działa na serwerach firmy Microsoft, a następnie jej obraz i dźwięk są przesyłane strumieniowo do dowolnego urządzenia, którego używasz do sterowania nią.

Gry w chmurze wymagają członkostwa w Xbox Game Pass Ultimate (32,99 GBP, Argos.pl), która odblokowuje dostęp na żądanie do ponad 100 gier. Na szczęście przyzwoite laptopy łatwiej znaleźć niż Xbox Series X. Jeśli zastanawiasz się nad aktualizacją, sprawdź listę Najlepsze laptopy w 2021 roku.

Alistair Charlton28 września 2021 11:02

1632818850

Najlepsze telewizory do gier na Xbox z serii X

(iStock/Niezależny)

Aby w pełni wykorzystać Xbox Series X, potrzebujesz telewizora 4K.

Wiele gier nowej generacji pozwala wybierać między trybem wydajności a trybem graficznym. Pierwsza z nich obniża nieco efekty wizualne, aby uzyskać płynniejszą i bardziej spójną liczbę klatek na sekundę, podczas gdy druga pozwala na wyższe rozdzielczości i lepsze efekty wizualne kosztem liczby klatek na sekundę.

Jeśli Twój telewizor ma tylko rozdzielczość do 1080p (znaną również jako Full HD), nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać możliwości nowej konsoli Xbox Series X. Aby pomóc Ci ulepszyć telewizor bez rozbijania banku, przygotowaliśmy listę Najlepsze oferty na telewizory 4K Do rozrywki, filmów i gier.

Alistair Charlton28 września 2021 09:47

1632817890

Czy Xbox serii X można kupić w sklepie?

Tak, ale zapasy są bardzo ograniczone. Smyths Toys ma na swojej stronie internetowej przydatne narzędzie do sprawdzania stanów magazynowych w swoich brytyjskich sklepach. Obecnie tylko jeden sklep ma na stanie, z pięcioma konsolami serii X dostępnymi w oddziale Smyths’s Boucher Road w Belfaście.

To narzędzie jest regularnie aktualizowane, dlatego warto kilka razy dziennie sprawdzać lokalne sklepy, aby sprawdzić, czy dotarły jakieś zapasy.

Alistair Charlton28 września 2021 09:31

1632816870

Kiedy ostatni raz Amazon posiadał seryjną konsolę Xbox X?

Nawet gigant detaliczny Amazon z trudem nadąża za popytem na swoją serię Xbox w tym roku. W tym miesiącu strona przeszła trzy uzupełnienia zapasów, 8, 9 i 20 września. Nastąpiło to po dwóch uzupełnieniach zapasów w sierpniu.

Nie jest jasne, kiedy Amazon będzie miał więcej ekwipunku Xbox z serii X, ponieważ nowe konsole często pojawiają się na stronie bez ostrzeżenia. Amazon obecnie niewiele mówi o tym, kiedy pojawią się nowe zapasy, z notatką na stronie internetowej, która po prostu stwierdza, że ​​nie wie „kiedy i czy” będzie z powrotem w magazynie.

Podobnie jak w przypadku większości sprzedawców, można teraz kupić mniej wydajną (ale tańszą) serię Xbox S (249,99 GBP, Amazon.co.uk).

Alistair Charlton28 września 2021 09:14

1632816090

Kiedy ostatni raz Smyths posiadał standardową konsolę Xbox?

Zabawki Smitha Seria Xbox X została uzupełniona dwukrotnie w tym miesiącu, 9 i 24 września. Pierwsza była niewielka, dostępna tylko online, podczas gdy druga była dostępna tylko za pośrednictwem systemu Microsoft All Access, w którym konsola i Game Pass są rozliczane co miesiąc.

Kowal W sierpniu mieliśmy tylko dwa uzupełnienia zapasów, ale skoro strona internetowa ogłasza, że ​​zapasy pojawią się we wrześniu przyszłego roku, mamy nadzieję na trzecie uzupełnienie przed końcem tego miesiąca.

Alistair Charlton28 września 2021 09:01

1632814932

Kiedy ostatni raz gra miała standardowego Xboxa?

(iStock/Niezależny)

Gra Miał już dwa uzupełnienia zapasów Xbox Series X w tym miesiącu, 8 i 24 września. Jednak oba zostały wykonane przez system Microsoft All Access, z konsolą opłacaną co miesiąc. Pakiet zawiera przepustkę Game Pass, umożliwiającą granie w gry za miesięczną opłatą (wliczoną w cenę All Access) bez konieczności kupowania każdej gry osobno.

przed tym, Gra Do sierpnia otrzymaliśmy co najmniej sześć remasterów Xboksa serii X, więc we wrześniu mamy tylko dwa, więc spodziewajcie się kolejnych przed końcem miesiąca.

Alistair Charlton28 września 2021 08:42

1632814644

Którzy sprzedawcy mogą mieć dzisiaj nowe akcje Xbox?

Widzieliśmy, jak nowe zapasy spadają od Argos A Asda wczoraj (27 września) a teraz nasze oczy ćwiczą na obu Gra I Zabawki Smitha. Nie jest to nauka ścisła, ponieważ restarty Xboksa serii X zdarzają się bez ostrzeżenia, w przeciwieństwie do PS5. Obecnie Smyths twierdzi, że nowa seria Xbox X będzie dostępna we wrześniu, a wraz z końcem miesiąca może się to zdarzyć lada dzień.

Alistair Charlton28 września 2021 08:37

1632813405

Dzień dobry i witam

Dzień dobry łowcom xboxów i witajcie w nowym dniu bloga IndyBest o uzupełnianiu zapasów na żywo. Jak wszyscy już wiecie, nadal bardzo trudno jest zdobyć konsolę Xbox z serii X. Będziemy tu przez cały dzień, aby pomóc Ci na bieżąco informować o uzupełnianiu zapasów konsoli do gier w Wielkiej Brytanii.

Alistair Charlton28 września 2021 08:16

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.

READ  Samsung ujawnił duży rabat na cenę Galaxy S21 FE عن

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment