Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

OnePlus 12 otrzymuje pierwszą aktualizację dodającą tryb Hasselblad Master (aktualizacja: link do pobrania)

OnePlus 12 otrzymuje pierwszą aktualizację dodającą tryb Hasselblad Master (aktualizacja: link do pobrania)

lira turecka; dr

 • OnePlus udostępnia pierwsze aktualizacje OnePlus 12, wprowadzając tryb Hasselblad Master do aplikacji aparatu.
 • Korzystając z trybu Hasselblad Master, użytkownicy mogą dostosować nasycenie, kontrast, ostrość i poziom winiety przed kliknięciem obrazu.

Zaktualizowano 31 stycznia 2024 r. (05:50 ET): Zaktualizowaliśmy artykuł o link do pobrania nowej aktualizacji, którego można użyć do pobrania aktualizacji.


Oryginalny artykuł, 30 stycznia 2024 r. (09:26 ET): Firma OnePlus niedawno wypuściła na rynek globalny OnePlus 12, który zawiera kilka ulepszeń w porównaniu z OnePlus 11. Jednak chociaż firma reklamowała nowy tryb Hasselblad Master w nowym telefonie, dziwnie brakuje go w mojej recenzji. OnePlus rozwiązuje ten problem w pierwszej aktualizacji Oxygen OS dla OnePlus 12, która jest obecnie wdrażana na urządzeniach.

OnePlus wprowadza Oxygen OS v14.0.0.404 (EX01) na OnePlus 12 i ma on imponującą pojemność 6,48 GB. To pierwsza publicznie dostępna aktualizacja dla telefonu. Wczoraj na niektórych urządzeniach pojawiła się kolejna mała aktualizacja Oxygen OS v14.0.0.10 (SP01EX01), ale o dziwo nie była ona dostępna publicznie. Mój OnePlus 12 jest dostarczany z systemem Oxygen OS w wersji 14.0.0.232 (EX01), więc wygląda na to, że najnowsza aktualizacja jest właściwa i zostanie wdrożona już za jeden dzień.

Dzięki tej nowej aktualizacji mogę potwierdzić, że w aplikacji aparatu dostępny jest tryb Hasselblad Master, zastępując tryb Pro. Tryb Hasselblad Master pozwala dostosować nasycenie, kontrast, ostrość i poziom winiety przed kliknięciem zdjęcia. Nadal możesz uzyskać dostęp do ręcznych elementów sterujących aparatu w trybie Hasselblad Master lub pozostawić go w trybie automatycznym.

Oxygen OS 14.0.0.404 (EX01) dla OnePlus 12: dziennik zmian i link do pobrania

Oto oficjalny dziennik zmian aktualizacji:

 • System
  • ProXDR jest teraz dostępny w Zdjęciach Google.
  • Poprawia stabilność systemu.
  • Poprawia skuteczność odblokowania odciskiem palca.
 • Komunikacja
  • Poprawia stabilność i kompatybilność połączeń sieciowych Wi-Fi.
  • Poprawia stabilność i rozszerza kompatybilność funkcji NFC.
  • Poprawia stabilność i rozszerza zakres kompatybilności połączeń Bluetooth.
 • kamera
  • Tryb Master umożliwia regulację kolorów Hasselblad, aby wzbogacić zdjęcia o bardziej naturalne i żywe kolory.
READ  Amerykański senator mówi, że Sony ma monopol na japońskim rynku gier high-end

Możesz poczekać na wdrożenie aktualizacji na swoim urządzeniu lub załadować aktualizację za pomocą pakietu aktualizacji (dzięki 1 Zwykła nazwa użytkownika Aby uzyskać oficjalny link do pobrania).

Pobierz Oxygen OS v14.0.0.404 dla OnePlus 12:

Czy otrzymałeś tę aktualizację na swoim OnePlus 12? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

OnePlusa 12OnePlusa 12

OnePlusa 12

Unikalna konstrukcja • Szybkie ładowanie • Dobra żywotność baterii

OnePlus 12 to ważna aktualizacja dla marki, dojrzał jako firma i widać to po jej urządzeniach. OnePlus 12 zapewnia najnowszą i najlepszą technologię, w tym procesor Snapdragon 8 Gen 3, ładowanie bezprzewodowe 50 W, ładowanie przewodowe 80 W, kamery Hasselblad nowej generacji i wiele więcej.

Masz wskazówkę? porozmawiaj z nami! Wyślij e-mail do naszych pracowników na adres [email protected]. Możesz zachować anonimowość lub uzyskać uznanie za informacje, to Twój wybór.