Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przegląd programu Sony PlayStation Stars, daty premier

Przegląd programu Sony PlayStation Stars, daty premier

Sony opublikowało obszerny przegląd swojego nowego urządzenia Gwiazdy na Playstation program dla PS BlogObejmuje wszystko, co musisz wiedzieć. Uruchomiony dzisiaj w Azji, program zostanie wdrożony w Ameryce Północnej i Południowej 5 października 2022 r., a następnie w Europie osiem dni później, 13 października 2022 r. Dołączenie do usługi jest całkowicie bezpłatne i nie trzeba do PS Plus Zarejestruj się, aby się zarejestrować. Chociaż aktywne członkostwo zapewnia dodatkowe korzyści.

Rejestrując się w aplikacji PlayStation, będziesz mieć możliwość zdobycia następujących nagród:

  • punkty lojalnościowe – Można wymienić na środki z portfela PSN i wybrane produkty PS Store
  • cyfrowe kolekcje Opisany jako „piękna cyfrowa reprezentacja tego, co lubią fani PlayStation, w tym figurki ukochanych i kultowych postaci z gier i innych form rozrywki, a także ceniony sprzęt, który wykorzystuje historię innowacji Sony”.

Ważne jest, aby ponownie podkreślić: te cyfrowe kolekcje nie są NFT. Sony twierdzi, że „stworzono je tylko dla naszego programu lojalnościowego i chociaż niektóre z nich mogą być rzadkie, nie są wyjątkowe i nie korzystają z technologii blockchain. Nie można ich odsprzedać ani handlować. Cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie można zdobyć lub uzyskać tylko za pośrednictwem PlayStation Gwiazdy”.