Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przegląd programu Sony PlayStation Stars, daty premier

Sony opublikowało obszerny przegląd swojego nowego urządzenia Gwiazdy na Playstation program dla PS BlogObejmuje wszystko, co musisz wiedzieć. Uruchomiony dzisiaj w Azji, program zostanie wdrożony w Ameryce Północnej i Południowej 5 października 2022 r., a następnie w Europie osiem dni później, 13 października 2022 r. Dołączenie do usługi jest całkowicie bezpłatne i nie trzeba do PS Plus Zarejestruj się, aby się zarejestrować. Chociaż aktywne członkostwo zapewnia dodatkowe korzyści.

Rejestrując się w aplikacji PlayStation, będziesz mieć możliwość zdobycia następujących nagród:

  • punkty lojalnościowe – Można wymienić na środki z portfela PSN i wybrane produkty PS Store
  • cyfrowe kolekcje Opisany jako „piękna cyfrowa reprezentacja tego, co lubią fani PlayStation, w tym figurki ukochanych i kultowych postaci z gier i innych form rozrywki, a także ceniony sprzęt, który wykorzystuje historię innowacji Sony”.

Ważne jest, aby ponownie podkreślić: te cyfrowe kolekcje nie są NFT. Sony twierdzi, że „stworzono je tylko dla naszego programu lojalnościowego i chociaż niektóre z nich mogą być rzadkie, nie są wyjątkowe i nie korzystają z technologii blockchain. Nie można ich odsprzedać ani handlować. Cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie można zdobyć lub uzyskać tylko za pośrednictwem PlayStation Gwiazdy”.