Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapytane o Switch 2, EA odpowiada, że ​​nowe platformy „zwykle są dla nas dobre”.

Zapytane o Switch 2, EA odpowiada, że ​​nowe platformy „zwykle są dla nas dobre”.

W środę podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej wyników finansowych dyrektor generalny Electronic Arts, Andrew Wilson, został zapytany o spodziewaną premierę nowego sprzętu Nintendo.

Dyrektor odpowiedział, że chociaż nie będzie komentował bezpośrednio żadnych niezapowiedzianych platform, ogólnie rzecz biorąc, wprowadzenie na rynek mocniejszego sprzętu przyniosło korzyści wydawcy oraz jego franczyzom FC, Battlefield i Madden.

„Absolutnie nie mogę komentować niczego, co nie zostało ogłoszone lub w jakikolwiek sposób potwierdzone” – odpowiedział zapytany o doniesienia o premierze nowej konsoli Nintendo w tym roku.

„Jednak powiedziałbym, że to samo, co wydarzyło się z platformami w ciągu ostatnich 20 lat [have] Zapewniło to ulepszony procesor, ulepszoną kartę graficzną, pamięć, żywotność baterii, rozdzielczość ekranu… W zakresie, w jakim te rzeczy się wydarzyły, byliśmy w stanie zaoferować naszym graczom większe zanurzenie, szczególnie w przypadku naszych największych franczyz, takich jak FC, Madden, jak Apex , jak Battlefield… to zwykle było bardzo dobre dla naszego biznesu.

„Możliwość doświadczania naszych gier na najwyższym poziomie przez naszych graczy była dla nas bardzo dobra.

„Tak więc, nie komentując niczego związanego z Nintendo czy Switchem, powiedziałbym po prostu, że nowe platformy są dla nas dobre, a kiedy nowe ulepszenia przynoszą ulepszenia [power]Zwykle jest to plus dla naszej kolekcji gier i społeczności, które w nią grają.

Chociaż firma nie wypowiedziała się jeszcze publicznie, powszechnie oczekuje się, że następca Nintendo Switch zadebiutuje w tym roku.

Zeszłego lata VGC poinformowało, że zestawy deweloperskie dla „Switch 2” znajdują się w rękach głównych studiów partnerskich i mają zostać wprowadzone na rynek pod koniec 2024 roku.

Dr Serkan Toto, dyrektor generalny firmy konsultingowej Kantan Games z siedzibą w Tokio, przewidział niedawno, że nowa konsola może zostać wypuszczona na rynek w cenie 400 dolarów – o 100 dolarów wyższej niż cena premierowa Switcha – i istnieje szansa, że ​​jej gry osiągną cenę 70 dolarów ceny PS5 i Xboxa.. Dziesiąta seria.

READ  Xbox & Bethesda Showcase LIVE: Starfield, Forza, Halo i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące Xbox

Według konsultanta branżowego, nadchodząca konsola Nintendo ponownie będzie miała funkcjonalność przenośną, jak podało w zeszłym roku VGC.