Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zwiedzanie kilku zabytkowych domów |  Wiadomości, sport, praca

Zwiedzanie kilku zabytkowych domów | Wiadomości, sport, praca

Zgodnie z komunikatem prasowym, w ten weekend mieszkańcy miasta mogą zwiedzać wiele pięknych domów o znaczeniu historycznym.

„W imieniu Salem Historic Community Council, chciałbym podziękować właścicielom domów za udostępnienie ich pięknych domów. Pieniądze zebrane podczas tej wycieczki pomogą zapewnić bezpieczne przechowywanie naszego wózka.” powiedziała Ruth Newman, członkini rady dyrektorów i komitetu turystycznego Salem Historical Society.

Sponsorowana przez Towarzystwo Historyczne Salem wycieczka Star-Spangled Home and Garden Tour odbędzie się w godzinach 13:00-19:00 w piątek i 10:00-19:00 w sobotę. Ostatnie wejście każdego dnia o 18:45 Punktem startowym rundy będzie 239 S. Lundy Ave. w Salem, gdzie goście będą mogli kupić bilety za 20 dolarów lub wymienić kupione wcześniej bilety na program, którym będzie przepustka do domów uczestników, mapa i skarpetki.

Bilety można również kupić w wybranych firmach, w tym w Almost Perfect Foundation & Resale na South Park Avenue w Lizbonie; wysyłka i projekt w Polsce; Harbel’s Farm Market i antyki Olde Clutter’d Corner w Columbiana; Joshua Tree w Boardman; Centrum Handlowe Pottery City Antique we wschodnim Liverpoolu; oraz Ricky’s English Pub, Salem Area Chamber of Commerce i Salem Computer Center w Salem.

Uczestnicy mogą cieszyć się pełną wycieczką w ciągu jednego dnia lub obejrzeć domy w ciągu dwóch dni.Domy będą ponumerowane w celach informacyjnych, ale goście mogą rozpocząć i zobaczyć je w dowolnej kolejności.

„Siedem domów w rundzie zostało zbudowanych w latach 1820-1929. Reprezentują one różne style architektoniczne i dekoracyjne. Cieszymy się, że możemy podzielić się historią domów i ludzi z nimi związanych” powiedział członek panelu Ginger Greeley.

Uczestniczące domy są własnością Grega Cortada, Evana i Molly Newmanów, Jima Harringtona, Troya i Cheryl Hetzenratterów, Dona i Shelly Ross oraz Diane Hostler. Tegoroczna trasa obejmie również wyjątkowe włączenie prac miejskich artystów lotniczych lub artystów, którzy tworzą swoje prace w przestrzeniach zewnętrznych. Uczestniczące domy będą prezentować artystów pracujących w różnych mediach, w tym oleju, akwareli, pióra i atramentu oraz węgla drzewnego, aw niektórych lokalizacjach będzie można posłuchać muzyki na żywo.

READ  Jak zderzył się sen olimpijski

„Lato to jedna z ulubionych pór roku w Ameryce. Ta wspaniała trasa odbywa się tuż po 4 lipca. Trasa zorganizowana przez Komitet to prawdziwie „gwiazdorska wycieczka po domu i ogrodzie”. Zebraliśmy siedem najlepszych z Salem domów i ogrodów – mówi. powiedział szef wycieczki Robert Finsk.

Uczestnicy będą mogli również zjeść posiłek w jednej z wielu popularnych restauracji w centrum miasta z 10% zniżką, gwarantowaną przez członkinię panelu wycieczek, Diane Gardner, w tym BB Rooner’s, Boneshakers, DeRienzo’s Italian Foods, Ezio’s Italian Restaurant, Mike’s Penn Ave Grille, oraz Quaker Steak and Loop i Ricky’s English Pub. Klub golfowy Salem będzie otwarty dla publiczności w porze lunchu od 11:30 do 14:30.

Wycieczka jest oferowana w połączeniu z programem Salem w drugą sobotę. Tematem tego miesiąca jest „Impreza!, Festiwal Sztuki”. W ramach programu prace lokalnych artystów będą wystawiane w Dale Shaffer Library, Salem Area Chamber of Commerce i Salem Alumni Association. Odwiedzający mogą wrócić do punktu początkowego wycieczki, aby odpocząć, zjeść lekki poczęstunek i obejrzeć dzieła sztuki.

Towarzystwo Historyczne chciało podziękować wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w wycieczkę, stwierdzając, że bez niej by się nie udało „Chętni chętnie wymieniają tych, którzy pełnią funkcje prezesów i członków zarządu”. Wydanie to jest wyrazem szczególnego uznania dla Sherry Ayers za jej rolę w obsłudze sprzedaży biletów online i ustalaniu harmonogramów muzeów, Dennisowi Starcherowi za służbę jako skarbnik wycieczek oraz dr Heather Duda, dziekan wydziału sztuki i nauk humanistycznych na Uniwersytecie Mount Union, za jej pomoc w badania nad domem.

Zaplanowanie i zorganizowanie jakiejkolwiek większej imprezy byłoby niemożliwe bez pomocy wielu osób. – powiedział Vinsk.

[email protected]


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej