Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mikołaj Giancola 1932-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Mikołaj Giancola 1932-2023 | Wiadomości, sport, praca

Struthers – Nicholas Giancola, lat 90, zmarł spokojnie w środę, 5 lipca 2023 r., w Domu Hospicyjnym w Polsce.

Nick urodził się 29 listopada 1932 roku w Struthers jako syn Diamante i Amalii Dekelis Giancola. Jest absolwentem 1951 Struthers High School, gdzie grał na perkusji w zespole. Swoją miłość do muzyki posunął jeszcze dalej, grając na akordeonie w młodości w niesławnym zespole polki Johnny’ego Buchko. Po ukończeniu szkoły średniej zaciągnął się do US Navy na cztery lata, od 1951 do 1955 służąc na USS Power 839.

Kiedy jego czas w wojsku dobiegł końca, pracował dla kilku różnych firm, w tym Ohio Bell i jako kierownik Bowling Lanes w Lincoln Knowles, zanim przez 27 lat pracował dla General Motors w Lordstown na linii montażowej, zanim przeszedł na emeryturę w 1997 roku.

Był aktywnym członkiem Parafii Chrystusa Zbawiciela, kościoła rzymskokatolickiego św. Mikołaja w Struthers, gdzie przez wiele lat był starszym kapelanem Eucharystycznym, a także zapowiadał cotygodniowe gry bingo.

Wszyscy w Struthers znali twarz Nicka, a jego dom zawsze był miejscem, do którego często się wracało, często organizując częste spotkania rodzinne lub opowiadając jedną ze swoich bajek tylko po to, by wywołać uśmiech. Był specjalistą od wszystkiego, a jego ulubionymi narzędziami zawsze były taśma klejąca i WD-40.

W wolnym czasie był zapalonym melonikiem, miłośnikiem muzyki, zajmował się ogrodnictwem i konserwowaniem. Szczególnie lubił tańczyć z miłością swojego życia, Doris, w Avon Oaks i Point View, i uwielbiał spędzać czas ze swoimi wnukami. Naprawdę będę za nim tęsknić.

Zostawia dla skarbu swoje wspomnienia, swoją kochającą żonę od prawie 64 lat, Doris Mays, którą poślubił 31 października 1959 r.; jego dzieci, Keith (Robin) Giancola z Louisville, David (Lori) Giancola ze Struthers, Lisa (Jeff) Jansi z Polski i Carla (Alan) Atkinson z Fishers, Indiana; jego wnuki Melinda (José) Avellaneda, Madeline (Jordan) Banks, Nicholas Giancola, Allison (Anthony) Cisek, Carly Giancola, David Giancola i Barbara Atkinson; prawnuki Luccia Cycyk, Charles Cycyk i Peyton Banks; oraz dwie siostry, Virginia „Dolly” (Nick) Romanek i Lucinta „Susie” Thomas.

READ  Projekt MLB 2022 | Recenzja baseballu Louisville Cardinals

Ze strony rodziców śmierć poprzedził jego brat Antonio Giancola; i szwagier, Alan Atkinson.

Przyjaciele mogą dzwonić od 16:00 do 18:00 w niedzielę 9 lipca 2023 roku w domu pogrzebowym Cunningham-Becker w Polsce oraz od 10:00 do 10:50 w poniedziałek 10 lipca 2023 roku w parafii Chrystusa Zbawiciela w St Nicholas Kościół, zaraz po nim nabożeństwo pogrzebowe Chrześcijanie o godzinie 11.00 celebrowane przez księdza Philipa Rogersa.

Zostanie pochowany na Cmentarzu Św. Jana Chrzciciela w Coitsville, gdzie zostaną wręczone odznaczenia wojskowe za zasługi dla naszego kraju.

Rodzina chciałaby szczególnie podziękować Darli McCall i Glennowi Bohrerowi, którzy pomogli się nim opiekować, a także pełne miłości wsparcie domu opieki w potrzebie.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o przekazanie wszelkich datków materialnych na wybraną przez ciebie organizację charytatywną, aby uczcić długie i wspaniałe życie Nicka.

I słowami Nicka Giancoli „cokolwiek”.

Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalne zawiadomienie)