Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bencic awansuje obok Collinsa do trzeciej rundy Wimbledonu

Bencic awansuje obok Collinsa do trzeciej rundy Wimbledonu

LONDYN (Reuters) – Szwajcarska 14. rozstawiona Belinda Bencic walczyła z seta i awarii, aby w czwartek wyrzucić Amerykankę Danielle Collins z Wimbledonu, wygrywając 3-6 6-4 7-6 (10-2). To przyniosło jej spotkanie trzeciej rundy z Polką Magdą Linette.

Collins, była wicemistrzyni Australian Open, przebiegła pierwszego seta w 43 minuty i przełamała się na początku drugiego seta, by zdominować rywalizację na drugim korcie, gdy mistrzyni olimpijska Bencic walczyła o to, by jej szanse się liczyły.

Bencic, która nigdy nie przeszła czwartej rundy Wimbledonu, znalazła swój rytm i zagroziła, że ​​złamie Collinsa, ale nie mogła powstrzymać 29-letniej Amerykanki przed kontynuowaniem prowadzenia.

Jednak błędny serwis Collinsa z numerem 52 na świecie pozwolił Bencic wyrównać na 3-3, a 26-letnia mistrzyni Abu Zabi i Adelajdy przyspieszyła swoją grę, aby wymusić decyzję.

Bencic zacisnęła pięści i ryknęła po zatrzymaniu serwu w zaciętej piątej grze i zachowała spokój pod presją później w dogrywce, aby objąć prowadzenie.

(Raportowanie Shrivathsy Sridhara z Bengaluru; Edytowanie przez Eda Osmonda

Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

READ  Minister Sprawiedliwości zwraca się do Sądu Najwyższego o powstrzymanie sklepów przed omijaniem polskiego zakazu handlu w niedziele