Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zdobądź zestaw słuchawkowy Quest 11 2 w cenie Apple Vision Pro

Zdobądź zestaw słuchawkowy Quest 11 2 w cenie Apple Vision Pro

Bild: Meta

aktualizować

Wyprzedaż ceny Quest 2 jest już aktywna. Od teraz jedenaście słuchawek Quest 2 można dostać w cenie jednego Apple Vision Pro. Alternatywnie, jesienią 2023 r. możesz zafundować sobie siedem Quest 3 – wystarczy dla całej rodziny.

Meta ogłasza ulepszenie wydajności Meta Quest 2 i obniża cenę swojego przenośnego zestawu słuchawkowego VR. Quest Pro również zostanie ulepszony.

1 czerwca 2023 r. miał być poświęcony nowym grom VR z Meta Gaming Showcase. Ale potem pojawiło się tajemnicze ogłoszenie Marka Zuckerberga na Instagramie z odliczaniem. Na kilka godzin przed rozpoczęciem programu oficjalne ujawnienie Meta Quest 3 było niespodzianką. W tym samym czasie Meta dała jasno do zrozumienia, że ​​trzyletni Quest 2 będzie nadal działał — za niższą cenę i lepszą wydajność.

Meta Quest 2 wkrótce tanieje

W przyszłości Meta Quest 2 posłuży jako niedrogi model podstawowy do wirtualnej rzeczywistości. Meta obniży ceny wszystkich modeli od 4 czerwca 2023 roku. Skala cen będzie wyglądać następująco:

  • 299,99 USD za model 128 GB
  • 349,99 USD za model 256 GB

Ponadto procesor i karta graficzna Quest 2 zostaną ponownie ulepszone dzięki aktualizacji oprogramowania. Quest 2 ostatnio otrzymał wzrost wydajności pod koniec zeszłego roku, co zaowocowało siedmioprocentowym wzrostem wydajności dzięki mobilnym zestawom słuchawkowym VR.

Quest 2 i Quest Pro zyskują ogromny wzrost wydajności

Mówi się, że nowo ogłoszona aktualizacja poprawia wydajność procesora Quest 2 nawet o 26 procent, a szybkość GPU nawet o 19 procent. Oczekuje się, że Quest Pro również skorzysta z tej aktualizacji. Podczas gdy wydajność procesora wzrośnie o tę samą wartość, procesor graficzny Quest Pro będzie „tylko” 11 procent szybszy.

Pod warunkiem, że programiści wykorzystają te zmiany w swoich aplikacjach, gracze mogą spodziewać się płynniejszej rozgrywki, bardziej responsywnego interfejsu użytkownika i lepszej grafiki na obu zestawach słuchawkowych, zgodnie z blogiem Meta Quest.

READ  Ekspert edycji RAW Lightroom zsynchronizuje Galaxy S23 i Book 3

Meta planuje również włączyć dynamiczne skalowanie rozdzielczości w obu goglach VR. Powinno to umożliwić grom i aplikacjom korzystanie z większej gęstości pikseli bez utraty klatek.

Możesz przeczytać wszystko o Meta Quest 2 i Meta Quest Pro w połączonych recenzjach.

Soczewki korekcyjne od VR Optician sprawią, że Twoje okulary staną się przestarzałe. Możesz go kupić z 5% rabatem, korzystając z poniższego linku.

Uwaga: Linki do sklepów internetowych w artykułach można nazwać linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tego linku, MIXED otrzyma prowizję od dostawcy. Dla Ciebie cena się nie zmienia.