Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy możesz pokonać potomka wszczepionego w Pierścień Eldenów?

Szczepiony potomek to pierwszy boss, z którym spotkasz się na Pierścieniu Elden, a gracze zastanawiają się, czy w ogóle da się go pokonać.

FromSoftware nie byłoby grą, gdyby nie narażało Cię na porażkę od samego początku. Na szczęście Elden Ring nie zawodzi.

Dzięki Elden Ring firma FromSoftware przeniosła wszystko, co fani kochali z poprzednich tytułów, do RPG akcji z otwartym światem, która została uznana za najlepszą grę wszech czasów.

Gracze spotkają Szczepionego Sciona, pierwszego bossa Pierścienia Elden, w ciągu kilku minut od rozpoczęcia. Większość z nich odkryje, że ich paski zdrowia znikną w ciągu kilku sekund od ich spotkania.

Czy potrafisz pokonać zaszczepionych? Odpowiedź może cię zaskoczyć.

Czytaj więcej: Ilu bossów znajduje się w Elden Ring? – Wszyscy bossowie i lokalizacje

Potomek z inkrustowanym pierścieniem Elden

Z oprogramowania

Elden Ring: Jak pokonać szczepionego potomka

Tak, możesz pokonać przeszczepiony przeszczep na Pierścieniu Eldenów.

To może zaskoczyć wielu graczy. Scion Scion to pierwszy boss, którego spotkasz na Elden Ring. Dzieje się to kilka minut po rozpoczęciu gry, co oznacza, że ​​będziesz musiał walczyć z zaszczepionym szczepionką, używając tylko sprzętu startowego i bez żadnych materiałów eksploatacyjnych.

Oznacza to, że gracze nie będą mogli Ulecz się w bitwie.

Pokonanie potomka da graczom także wyjątkowe nagrody. Otrzymasz przedmioty, których nie będziesz mógł efektywnie wykorzystać Dopóki nie awansujesz swojej postaci kilka razy.

Pierwszym specjalnym bonusem jest prosty miecz ozdobny. Otrzymasz także tarczę z herbem złotej bestii.

A nawet jeśli zdołasz pokonać Szczepionego Potomka, aby przejść do początkowej sceny gry, i tak będziesz musiał umrzeć. Po prostu przejdź przez pobliski most, a twoja śmierć wkrótce nastąpi!

Czytaj więcej: Pierścień Eldena: Jak pokonać Godricka Szczepionego — Przewodnik po bossie

Elden Ring Najlepsze miejsce na farmę run - łatwa nieskończona lokalizacja run

Z oprogramowania

Ale jeśli szukasz prawa do przechwałek, polecamy postać z pewnym zakresem, jak widzisz, Scion ma kilka ataków totalnych. Posiada również możliwość odblokowania umiejętności Krzyk. Zachowaj więc dystans lub upewnij się, że drybling jest idealny.

READ  Nowy interfejs użytkownika Xbox Home firmy Microsoft wygląda jeszcze lepiej z większą ilością miejsca na tapety

Jeden błąd będzie cię kosztował życie, ale jest to całkowicie możliwe! Sprawdź YouTubera Ezoteryczny Pokonaj wodza w poniższym klipie!

Upewnij się, że Zrozum, czym są zaklęcia i magia Idą do restauracji.

Polecamy Korzystanie z jednej z początkowych klas pisowni z zakresem. Możesz jednak pokonać bossa również za pomocą Najtrudniejsza klasa Elden Ring!

Dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, sprawdź to Sprawdź nasz przewodnik po Limgrave dla początkującychMiejsce postoju Elden Ring.