Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Patch Online Nintendo Switch przywraca Ocarinę z zaginionej mgły

Patch Online Nintendo Switch przywraca Ocarinę z zaginionej mgły

Wydaje się, że nowa aktualizacja warstwy dodatku Nintendo dla emulatora N64 od Switch Online przywróciła klasyczną mgłę wojny do The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Nintendo na żywo raporty.

Jak zauważyli użytkownicy Twittera, tacy jak Umieść tweetaNowo wydana wersja 2.0.0 naprawia problem wizualny w grze Ocarina i innych wcześniej emulowanych grach N64. Oskarżony o wizualną niespójność z oryginałami.

„Mgła wojny” ma podwójne znaczenie: w grach strategicznych jest używana do oznaczania obszarów na mapie, które są spowite ciemnością, które możesz zbadać. W bardziej starożytnych grach, takich jak Ocarina of Time, mgła była używana do ukrywania odległych obiektów, których nie można było zobaczyć dzięki słabszemu sprzętowi niż jesteśmy przyzwyczajeni w dzisiejszych czasach. To niewielka zmiana na końcu, ale jak widać na powyższych obrazkach, może mieć zauważalny wpływ na wizualny styl gry. Wcześniej gracze Ocarina of Time korzystający z emulacji N64 Switcha mogli zobaczyć Deku Tree w całej jego drewnianej chwale z niemal każdej odległości, jak pokazano na Ten film pochodzi z YouTubera ZFG.

Deku Tree z Ocarina of Time bez mgły przed aktualizacją 2.0.0. Źródło: ZFG na YouTube

Ta aktualizacja następuje po Podobna poprawa nastąpiła w wizualizacjach z zeszłego miesiącakiedy wydawało się, że Nintendo pracuje nad naprawieniem odbicia wody w pokoju szefa DarkLinka.

Wydaje się, że aktualizacja Nintendo 2.0.0 naprawiła niektóre obecnie nieznane problemy z Banjo-Kazooie.

Joseph Knope jest scenarzystą/producentem w IGN.

READ  Zelda: Tears Of The Kingdom zdobywa nagrodę Nintendo GOTY na gali Golden Joystick Awards 2023