Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Android 14 Beta wprowadza do Pixela 3 konfigurowalne zegary ekranu blokady

Android 14 Beta wprowadza do Pixela 3 konfigurowalne zegary ekranu blokady

Po ogłoszeniu na scenie podczas I/O 2023 konfigurowalne zegary ekranu blokady i skróty są teraz dostępne w Androidzie 14 Beta 3 na telefony Pixel.

Interfejs tapety i stylu został zaktualizowany o zakładki „Ekran blokady” i „Ekran główny” u góry. Na pierwszej stronie pod podglądem zobaczysz przycisk „kolor i rozmiar zegara”.

Przy obecnym zegarze opcje „Rozmiar” są dynamiczne i minimalne, a „Kolor” pozwala wybrać coś innego niż dynamiczna paleta kolorów, zapewniając jednocześnie dodatkowy suwak kontrastu.

W Androidzie 14 Beta 3 jest łącznie dziewięć zegarów blokady ekranu. Siedem, w tym obecny zegar, to tylko różne opcje czcionek.

Bardziej unikalne opcje obejmują zegar analogowy Material You z 3/6/9/12 i pojedynczy projekt z czasem w lewym górnym rogu. Dzień i data są wyświetlane pionowo na lewej krawędzi obok aktualnej pogody, a temperatura jest po drugiej stronie. Jednak komponenty pogodowe nie są obecnie dostępne w wersji beta 3.

Poniżej selektora tapet znajduje się możliwość wyboru lewego i prawego „skrótu”. Opcje obejmują Brak, Wycisz, Nie przeszkadzać, Portfel, Kontrola urządzeń (dom), Latarka, Skaner kodów QR, Aparat i Kamera, które przenoszą Cię bezpośrednio do tego trybu nagrywania.

Otrzymasz także przełącznik „Pokaż powiadomienia na ekranie blokady” i link do „Więcej opcji ekranu blokady” w Ustawieniach.

Na karcie ekranu głównego znajdziesz także różne dynamiczne opcje kolorów, selektor tła i przełączanie ikon tematycznych.

Aktualizowanie…

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Minecraft otrzymał ocenę R w Korei Południowej