Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek daty premiery spin-offu Yakuzy, takiego jak Dragon Gaiden

Wyciek daty premiery spin-offu Yakuzy, takiego jak Dragon Gaiden

Długa lista szczegółów na temat nadchodzącego programu Yakuza Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name została ujawniona, prawdopodobnie przed oficjalnym ogłoszeniem w jednej z tegorocznych transmisji na żywo poza E3 lub specjalnym programem RGG Studio dewelopera w przyszłym tygodniu.

Gaiden został po raz pierwszy ogłoszony we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to został opisany jako ściślejszy powrót do rozgrywki akcji z poprzednich gier z serii. Pod względem fabularnym gra będzie podążać za bohaterem serii Kazuma Kiryu i wyjaśnić, co stało się z nim w luce między Yakuza 6 a. Jak smok 8.

We wrześniu Jayden żartował sobie z daty premiery jeszcze w tym roku. Teraz wygląda na to, że gra zostanie uruchomiona w listopadzie, zgodnie z danymi zebranymi przez witrynę oferty PS (Dzięki, Jimatsu).

Zwiastun reklamy jako Dragon Gaiden: Człowiek, który oczyścił swoje imię.

Pod koniec Yakuzy 6 Kiryu udaje własną śmierć. Teraz wrócił do przestępczego półświatka dzięki „tajemniczej postaci, która próbuje go wyrzucić z ukrycia”, jak mówi opis gry. Pod kryptonimem Joryu, Kiryu rozpoczyna porywającą historię akcji z miażdżącą kości walką osadzoną w tętniących życiem lokalizacjach, pełnych ekscytujących postaci i działań.

Kiryu będzie miał dwa style walki. Styl Yakuzy jest podobny do stylu bijatyki, do którego przywykliśmy. Drugi styl, styl proxy, charakteryzuje się „absolutną szybkością i precyzją”, a także „gadżetami high-tech, takimi jak naelektryzowane druty spajające”. To rad.

Fani ucieszą się również na wieść, że wyścigi kieszonkowe powracają jako minigra. Inne minigry obejmują karaoke (z nowymi piosenkami) i klub kabaretowy na żywo. A więc cechy charakterystyczne klasycznej gry Yakuza.

Teraz wiemy też, że Gaiden odbędzie się w trzech różnych lokacjach: Sotenbori, Jokohamie i „tajemniczym” zamku. Zadania poboczne można wykonać, rozmawiając z informatorem o imieniu Akame. Miejmy nadzieję, że podstacje i towarzyszący im NPC nadal będą rozsiane po mapach.

READ  Sony potwierdza datę premiery PSVR2 na początku 2023 r.

Warto zauważyć, że edycje Gaidena na PS4 (zarówno cyfrowe, jak i fizyczne) zapewnią bezpłatną aktualizację do cyfrowej edycji PS5.

PS Deals ma obecnie premierę Like a Dragon Gaiden, która ma się ukazać 9 listopada tego roku i wyobrażam sobie, że otrzymamy oficjalne potwierdzenie mniej więcej w przyszłym tygodniu. Żadna cena nie została jeszcze ogłoszona ani odkryta przez przecieki. PS Deals ma również kilka nowych zrzutów ekranu z gry, więc możesz przejść do strona gry Jeśli chcesz rzucić okiem na te.