Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy side-scroller Prince of Persia został ogłoszony na Summer Games Festival

Nowy side-scroller Prince of Persia został ogłoszony na Summer Games Festival

Niespodzianka, w końcu jest nowa gra Prince of Persia. Po powtórzeniu złych wieści dotyczących remake’u Prince of Persia: Piaski CzasuFani dostaną Prince of Persia: Zagubiona korona18 stycznia 2024 r.

W dwuminutowym zwiastunie pokazanym na Summer Game Fest gameplay właśnie to pokazał Brakująca korona Powróci do swoich side-scrollowych i platformowych korzeni, z dużą ilością kombinacji w walce.

Według oświadczenia Ubisoftu, Prince of Persia: Zagubiona korona Tytuł zadebiutuje na platformach Amazon Luna, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One oraz Xbox Series X. W nowej przygodzie poznajemy młodego wojownika Sargona, który należy do elitarnej grupy o nazwie The Immortals. Zostali wysłani do przeklętej krainy Jebel Qaf, aby uratować księcia Ghassana.

W oświadczeniu zauważono również, że oryginalna ścieżka dźwiękowa będzie zawierać muzykę Mentrixa, kompozytora urodzonego w Iranie, który połączy tradycyjne instrumenty z nowoczesnymi brzmieniami. Prince of Persia: Zagubiona korona Opracowany przez Ubisoft Montpellier.

Więcej o grze wydawca opowie podczas poniedziałkowego wydarzenia Ubisoft Forward.

Czytaj więcej

READ  10 kontynuacji gier wideo drastycznie nie trafiło w sedno