Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź pełnowartościowego Nintendo Direct jutro

Zapowiedź pełnowartościowego Nintendo Direct jutro

Nowy 40-minutowy program Nintendo Direct zostanie wyemitowany jutro, we wtorek 13 września o godzinie 15:00 czasu brytyjskiego.

Czekaliśmy chwilę na aktualizację od Nintendo pod koniec planów firmy na 2022 r. — a także na 2023. W ciągu lata usłyszeliśmy kilka aktualizacji o nowych projektach w nieco fragmentaryczny sposób. A teraz pierwsza wielka jesienna premiera – Spluton 3 – Przyjechał.

Czego więc oczekujemy? Cóż, pokaz na żywo zbiega się w czasie z Tokyo Games Show pod koniec tego tygodnia, gdzie zewnętrzni wydawcy będą obecni, aby pokazać nadchodzące gry Switch. Mamy również nadzieję dowiedzieć się więcej o specjalnych planach Nintendo. Krążą plotki o aktualizacji Zelda i Metroid.

Tygodnik: Dlaczego Splatoon 3 nie był prosty, ale wciąż niesamowity.

Nintendo powiedziało, że spodziewa się „około 40 minut informacji skupionych głównie na wydaniu gier na Nintendo Switch tej zimy” – choć to pozostawia otwarte drzwi do pojawienia się niektórych tytułów z 2023 roku.

Dołącz do nas jutro, gdy zgłosimy się do Ciebie na żywo.

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, warto zauważyć, że Nintendo zdecydowało się nie transmitować na żywo za pośrednictwem własnych kanałów w Wielkiej Brytanii – chociaż będziesz mógł oglądać transmisje firmy w USA, osadzone powyżej, w tym tutaj na Eurogamer.

Jest mało prawdopodobne, że będą jakieś znaczące różnice między transmisjami z Wielkiej Brytanii i USA, chociaż wersja brytyjska nie będzie dostępna do godziny 16:00, ponieważ pojawi się jako przesyłanie wideo na żywo.

READ  Nowe głośniki Sony Rugged Party są głośne, przenośne iw pełni oświetlone (dosłownie)