Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 i PSVR2 zostaną pokazane jutro na żywo w Sony State of Play

PS5 i PSVR2 zostaną pokazane jutro na żywo w Sony State of Play

Nintendo nie ma całej zabawy! Sony ma ogłosić Niespodzianka warunki gry Transmisja na żywo na jutro, 13 września. Transmisja rozpocznie się o godz. PSVR2”.

a PS Blog Inny wyjaśnia: „Z Tokijski teleturniej Tuż za rogiem nadszedł czas, aby uczcić niesamowity twórczy wkład japońskiej społeczności twórców gier. To także idealny moment na rozpoczęcie innego stanu gry. Na jutrzejszy program otrzymamy kilka świetnych aktualizacji od naszych niesamowitych japońskich partnerów, a także kilka innych niespodzianek od programistów z całego świata”.

Wielu oczekiwało Pokaż PS We wrześniu, gdzie to się skończyło ogólny Teraz od ostatniej pełnowymiarowej prezentacji PlayStation. Oczywiście ta reklama niekoniecznie tego wyklucza – na przykład nie ma wzmianki o żadnych potencjalnych reklamach własnych w tym stanie gry. Jednak podczas gdy czekamy na więcej informacji na tym froncie, ciekawie będzie zobaczyć, co przyniesie jutrzejsza transmisja na żywo.

z rozbawieniem, W przeciwieństwie do Nintendo UKOficjalne konto PlayStation UK ma Potwierdzony Będzie transmitować na żywo sztukę państwową – najwyraźniej nie będzie świętować „okresu żałoby narodowej”. Co chcesz zobaczyć? Jak zawsze daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Withings U-Scan przeprowadza analizę moczu w Twojej toalecie i może zidentyfikować sygnaturę Twojego strumienia