Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hori oficjalnie ogłasza skompresowaną zachodnią wersję Switch Split Pad

Hori oficjalnie ogłasza skompresowaną zachodnią wersję Switch Split Pad

Pod koniec zeszłego miesiąca popularny producent akcesoriów Hori ogłosił, że wyda kontynuację Split Pad Pro o nazwie Pasuje do dzielonej poduszki. Teraz, miesiąc później, oficjalnie ogłoszono wersję zachodnią.

Lokalnie byłby znany jako „Split Pad Compact”. Poza zmianą nazwy oficjalnie licencjonowany produkt Nintendo to wciąż ten sam sprzęt – z elementami sterującymi bardzo podobnymi do Switch Joy-Con i dodatkowymi przyciskami z tyłu, które pozwalają graczom na zmianę mapowania przycisków.

Jak wspomniano wcześniej, ta konsola nie jest wyposażona w funkcję HD Rumble, NFC, kamerę na podczerwień ani funkcję bezprzewodową. Uwzględnij kolory wyświetlane lokalnie jasnoszary x żółty A czerwona morela. Według oficjalnej strony internetowej Hori USA będzie to 49,99 USD i oczekuje się, że trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych w przyszłym miesiącu.

Więcej o tej konsoli przeczytasz w naszym poprzednim poście: Hori ujawnia kompatybilny pad do konsoli Nintendo Switch, zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne. Możesz również sprawdzić oryginalną recenzję modelu Split Pad Pro firmy Hori:

Czy byłbyś zainteresowany tą konsolą? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Przecieki The Last of Us Remake: Premiera we wrześniu na PS5, PC w drodze