Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsze obrazy Call of Duty 2024 firmy Treyarch wyciekły w plikach Warzone Mobile

Nowy raport twierdzi, że Activision nie ma zamiaru wypuszczać dużego tytułu Call of Duty w 2023 roku, a zamiast tego decyduje się zrezygnować z gry „free to play” jako alternatywy. I więcej zawartości DLC Modern Warfare 2 wydanej w 2023 roku.

Od 2005 roku Activision co roku wypuszcza zupełnie nową grę Call of Duty, zmieniając deweloperów, aby ich roczny harmonogram wydań pozostał taki sam.

Po raz pierwszy od prawie 20 lat wygląda na to, że tak nie będzie. według BloombergW przyszłym roku nie zostanie wydany żaden ważny tytuł CoD, a Treyarch otrzyma 12 miesięcy więcej na pracę nad kolejną grą i więcej DLC Modern Warfare 2, które zostaną wydane w 2023 roku.

Raport stwierdza, że wezwanie do służby 2023, który powinien być kolejnym wpisem Treyarch do serii, został opóźniony do 2024 roku. Bloomberg zauważa, że ​​Activision podjęło decyzję, aby zapobiec konfliktom przyszłych tytułów Call of Duty z innymi wydaniami z serii, które zdaniem firmy do sprzedaży Rozczarowujący Vanguard. On nie myśli, że to część Przejęcie firmy przez Microsoft.

Bez gry z 2023 r. Activision planuje zamiast tego wydać tytuł free-to-play, chociaż nie jesteśmy pewni, co to może być. Wiemy, że będzie to oddzielny start od strefa wojny 2 w każdym razie.

Fani Call of Duty mogą nadal czekać na tegoroczną grę, z współczesna wojna 2 Wciąż jest na dobrej drodze do wydania tej jesieni.

Pomimo tych doniesień Activision stwierdziło, że zarówno „doświadczenie premium, jak i darmowe gry” rozpoczną się w 2023 roku, mówiąc, że „raporty o wszystkim innym niż to są nieprawidłowe”.

READ  Absurd: makiaweliczna wersja Wordle'a | Wiadomości z USA

Schreier przedstawił aktualizację 22 lutego, twierdząc, że „Activision zorganizowało wczoraj kilka sal, aby przekazać wiadomości do studiów COD”.

W tych wezwaniach podobno przedstawili „niejasne” plany na rok 2023, które obejmują między innymi „ciągłą zawartość do pobrania dla Modern Warfare 2022”. Ponadto Treyarch otrzyma dodatkowy rok na rozwój swojej gry.

Rozwinął to, co było „niejednoznaczne”, mówiąc, że nie ma potwierdzenia, czy zostaną wprowadzone płatne rozszerzenia lub więcej darmowych treści sezonowych, podobnie jak CoD działa od czasów Modern Warfare.


Trudno sobie wyobrazić, co opóźnienie może oznaczać dla Call of Duty i mieć ogromne konsekwencje dla takich rzeczy jak Call of Duty League i cała branża gier.

Niestety będziemy musieli poczekać i sprawdzić, czy ten raport jest prawdziwy. Ale aby uzyskać więcej informacji, możesz to sprawdzić Jak zdobyć nagrody za oglądanie na CDL Major 1.

Źródło obrazu: Activision