Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo wprowadziło nowy branding dla serii Donkey Kong

Zdjęcie: Nintendo

Staraj się nie przesadzać z tym, ale Nintendo wprowadziło „nową” markę dla osioł kon seria. Wydaje się, że jest to trochę inne niż zwykle. Zamiast kolejnego odnowienia standardowego standardu, wydaje się, że został już zaktualizowany, aby wspomnieć o „oprogramowaniu do pobrania na konsole przenośne i elektroniczne”.

Już rozpaliłeś spekulacje Coś Gra związana z grą wideo może być w drodze na Nintendo Switch. Mówiąc to, powinno prawdopodobne Do potraktowania jako drobną aktualizację potencjalnie tylko przyszły audyt serii Donkey Kong. Odnowienia marki są typowe dla klasycznych tytułów Nintendo IP.

Na przykład na początku tego roku w maju Nintendo złożyło znaki towarowe dla czterech klasycznych tytułów. Jeden z nich był dla Donkey Kong Country 3: Podwójne kłopoty Dixie Konga! na Super Nintendo. Tak było wraz z innymi tytułami z serii, takimi jak Zelda i Metroid:

Plotki o nowej grze Donkey Kong Krąży on w sieci przez ostatni rok — w szczególności sugeruje Nintendo EPD (zespół odpowiedzialny za Super Mario Odyseja) może pracować nad nowym wpisem.

Poza nadchodzącym filmem Mario, jak myślisz, kiedy zobaczymy DK z powrotem? Jaki rodzaj przygody chciałbyś zobaczyć w następnym etapie i czy chciałbyś wrócić do starych gier Donkey Kong? Zostaw swoje własne przemyślenia poniżej.

READ  Reżyser Elden Ring czuje, że „przeprasza każdego”, kto uważa gry FromSoftware za zbyt trudne