Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Zaoszczędziłam 1080 funtów, robiąc sobie manicure – moje ulubione produkty z Amazon kosztują tylko 1,99 funta”

„Zaoszczędziłam 1080 funtów, robiąc sobie manicure – moje ulubione produkty z Amazon kosztują tylko 1,99 funta”

W czasie kwarantanny nie mogę już profesjonalnie leczyć paznokci. Prawdopodobnie było to najmniejsze zmartwienie moje lub kogokolwiek innego, ale nadal stanowiło problem.

Zacząłem więc uczyć się robić to sam. To była poważna krzywa uczenia się i dała mi coś innego do roboty niż siedzenie w domu. Trzy lata później okazuje się, że zaoszczędziłem prawie 1080 funtów na pominiętych wizytach w salonie.

Wszystko zaczęło się od Żelowa lampa utwardzająca Mylee (25 funtów). Wiedziałam, że paznokcie żelowe na start będą moim celem, a lakier do paznokci Mylee jest wyposażony w poręczny zegar, który zawsze leczy moje paznokcie przez idealną ilość czasu.

Czytaj więcej: „Próbowałem szminki Charlotte Tilbury Pillow Talk i jest warta szumu”

w tej notatce, Chusteczki Miley Prep (8,99 GBP) To była kolejna niezbędna rzecz, którą szybko zyskałem. W przypadku żelowego lakieru do paznokci musisz upewnić się, że paznokcie są czyste i suche, a te małe chusteczki właśnie to robią.

Dobra baza jest niezbędna, a cera jest tego częścią. Używam Sally Hansen Cuticle Remover (6,99 USD), a następnie szybki peeling Narzędzie dwustronne (1,99 GBP), a nową skórkę otrzymasz w 20 sekund.

Moja wierna latarka widziała kilka rzeczy(Zdjęcie: Lea Dzifa Seeberg)

Wolę mieć długie paznokcie w kształcie migdałów, ale zawsze miałam łamliwe paznokcie, które łamały się jednym spojrzeniem. Dlatego zdecydowałem się nauczyć, jak to rozszerzyć; Nie tylko wolę wygląd, ale solidna powłoka tego akrylowego przedłużenia chroni moje naturalne paznokcie przed zużyciem.

Mylee’s Builder Gel (13 USD) i mój ulubiony kształty paznokci (2,99 GBP) to idealne rozwiązanie. Builder Base nakłada się jak zwykły lakier, ale twardnieje grubiej i mocniej, dzięki czemu idealnie nadaje się do tworzenia krótkich przedłużeń.

Po prostu owijam kształty wokół moich naturalnych paznokci, następnie nakładam żel budujący i utwardzam. Następnie mogę nałożyć żel na dowolny kształt i czuję się, jakbym miała zupełnie nowy paznokieć.

READ  Martin Ford, najgroźniejszy człowiek na świecie, zakłada dwa kamienie mięśniowe i wygląda na ogromnego
Polygel to moje najnowsze odkrycie(Zdjęcie: Lea Dzifa Seeberg)

Do kształtowania paznokci używam wiertło do paznokci (19,99 GBP). Jest wyposażony w wiele nasadek, co oznacza, że ​​mogę delikatnie kształtować paznokcie i usuwać cały lakier za pomocą tego samego narzędzia.

Kiedy chcę mieć dłuższe paznokcie, rezygnuję z żelu budującego Poligel (4,69 funta szterlinga). Gęsta, przypominająca kit substancja wchodzi do tuby i wyciskasz ją Podwójne kształty paznokci (5,39 GBP).

Następnie dociskam te kształty do moich naturalnych paznokci i kawałkiem usuwam nadmiar pasty Szczotka (5,99 GBP), zabezpiecz go za pomocą szpilki (2,39 £) Następnie utwardź to pod moją lampą. Następnie mogę wyjąć modele i zapisać je tak, jak budujący żel.

Ta mała buteleczka zawiera potężną substancję(Zdjęcie: Lea Dzifa Seeberg)

Kiedy przyszedł czas na powtórzenie procesu, odkryłam jeden produkt, który sprawia, że ​​usuwanie jest naprawdę łatwe. Mylee’s Magic Remover (10 USD) rozpuszcza żel do polerowania w ciągu pięciu minut, omijając potrzebę bawełny, acetonu i nieznośnych rolek.

Do wykonania paznokci używam następujących produktów:


Całkowity koszt wszystkich tych usług wynosi 107,41 GBP, co odpowiada trzem lub czterem wizytom na paznokcie, w zależności od tego, co robisz. Tak więc cała kombinacja zwraca się w ciągu około trzech miesięcy, a ponadto możesz czyścić paznokcie w domu, podczas joggingu, oglądając Netflix.

Subskrybuj MyLondon’s Going Out, aby uzyskać najlepsze informacje o tym, co dzieje się w mieście Tutaj.

Nigdy więcej nie przegap londyńskiej historii

MyLondon jest teraz na WhatsApp i chcemy, abyś dołączył do naszej społeczności.

Za pośrednictwem aplikacji będziemy wysyłać na Twój telefon najświeższe informacje, najlepsze i ekskluzywne historie i wiele więcej.

Aby dołączyć do naszej społeczności, musisz już mieć WhatsApp. Wszystko co musisz zrobić to Kliknij ten link i wybierz „Dołącz do społeczności”.

READ  Films Boutique Boards Agnieszki Holland Zielona granica - Asortyment

Nikt nie będzie mógł zobaczyć, kto się zarejestrował i nikt nie będzie mógł wysyłać wiadomości poza zespołem MyLondon.

Współpracujemy również z członkami naszej społeczności, oferując im specjalne oferty, promocje i reklamy od nas i naszych partnerów.

Jeśli nie podoba Ci się nasza społeczność, możesz sprawdzić ponownie w dowolnym momencie. Aby opuścić naszą społeczność, kliknij nazwę u góry ekranu i wybierz Opuść grupę.

Jeśli jesteś ciekawy, jesteś Mogą przeczytać naszą informację o ochronie prywatności.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do WhatsApp Wspólnota.