Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kto gra Sookie w serialu aktorskim „Avatar: Ostatni władca wiatru”?

Kto gra Sookie w serialu aktorskim „Avatar: Ostatni władca wiatru”?

Od Netflixa Awatar: Ostatni Władca Wiatru Po zakończeniu wydarzeń na żywo fani szybko wybrali kilka swoich ulubionych postaci (i stworzyli ich edycje na TikToku). Jednym z tych aktorów, których fani nie mają dość, jest aktorka stojąca za Suki, dzierżącą wachlarze wojowniczką Kyoshi z Epizodu II.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat Maria Chang.

Kim jest Maria Chang?

Maria, lat 24, to polsko-chińska aktorka, urodzona 8 sierpnia 1999 (Leo). Urodzona w Polsce, Maria dorastała w Pekinie w Chinach, dopóki nie przeprowadziła się do południowej Kalifornii, aby rozpocząć studia na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Włada czterema językami: polskim, chińskim, angielskim i rosyjskim.

„A więc jestem w połowie Polką i pół Chińczykiem” – powiedziała. Mieszane media azjatyckie W sierpniu 2022 r. „Moja mama jest Polką, mój ojciec Chińczykiem, a ja wychowałem się w domu, w którym moi rodzice rozmawiali ze sobą po rosyjsku (z mamą rozmawiałem po polsku, a z ojcem po chińsku), więc była to mieszanka zupełna języków i kultur. Dla mnie było to normalne, ale ilekroć opowiadałem o tym innym, mówili: „O mój Boże, to szaleństwo”.

Przed dokonaniem rezerwacji obraz symbolicznyZagrała w kilku filmach krótkometrażowych i jednym serialu komediowym pt Praca w toku.

Gdy w grudniu 2021 roku pojawiła się wiadomość, że obsadzono ją w roli Suki, aktorka napisała do niej szczery list. Instagrama Obserwujący.

Awatar: Ostatni władca powietrza. (Od lewej) Maria Chang jako Suki i Ian Owsley jako Sokka w pierwszym sezonie Avatar: The Last Airbender. Rekord handlowy. Dzięki uprzejmości Netflix © 2024 Netflixa

„Ta wiadomość w końcu się ukazała!!! Słowa nie potrafią nawet opisać niesamowitej podróży, jaką odbyłem, odkąd wybrano mnie do rozpoczęcia zdjęć, i tego, jak bardzo nie mogę się doczekać, aż świat zobaczy ten szalony talent i ciężką pracę, które które obsada i ekipa ATLA przyniosły do ​​serialu” – napisała. „Dziękuję Netfliksowi, naszemu drogiemu reżyserowi Albertowi Kimowi i wszystkim członkom zespołu za zaufanie mi w realizacji swojej wizji. Mogę mieć tylko nadzieję, że oddam sprawiedliwość naszej potężnej fance Kyoshi.”

READ  Filmy i programy telewizyjne o Holokauście z okazji Dnia Pamięci o Holokauście

Kto jest gwiazdą serialu aktorskiego „Avatar: Ostatni władca wiatru”?

Seria zawiera akcję na żywo u boku Marii Gordona Cormiera jak ang, Kyawentiu Tarbella Podobnie jak Katara Iana Owsleya Jak Sokka i Dallas Liu Jak Książę Zuko z Narodu Ognia. Poza tym gwiazdy programu Elżbieta Yu Jak księżniczka Azula, Daniela Dae Kima Podobnie jak Władca Ognia Ozai i Paula Soon Hyung Lee Jak wujek Iroh.

Isemi, Awatar: Ostatni Władca Wiatru Film oparty jest na uwielbianej kreskówce Nickelodeon o tym samym tytule i przedstawia historię Aanga, opisywanego jako „odważnego, kochającego zabawę 12-latka, który tak się składa, że ​​jest Awatarem, panem Czterech Elementy i cztery elementy.” Strażnik równowagi i pokoju na świecie.” Czas dostawy.

„Aang, cudowny mag powietrza, jest niechętnym bohaterem, który stara się poradzić sobie z ciężarem swoich obowiązków, jednocześnie zachowując swoją żądną przygód i zabawną naturę.”

Miłość J-14? Upewnij się, że Subskrybuj nasz kanał YouTube Aby cieszyć się ekskluzywnymi filmami ze swoimi ulubionymi gwiazdami.