Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Załoga Wiedźmina ma tylko jedną bazę do tworzenia broni łańcuchowej

Załoga Wiedźmina ma tylko jedną bazę do tworzenia broni łańcuchowej

Jeffreys wyjaśnił, że istnieje określony przedział czasu, w którym zbroja Wiedźmina wykorzystuje się przy projektowaniu mieczy: XV wiek:

„Wszystko wygląda na wykonane między 1400 a 1475 rokiem. Gdybym miał zrobić rzymski miecz, spróbowałbym zrobić go tak, jakby był średniowieczny”.

Ponieważ jest to mniej więcej okres, w którym projektowano „Wiedźmina”, wybór ma sens. Wybór konkretnego czasu, a nie tylko mglistego „średniowiecza”, jest również kluczem do zachowania spójności estetycznej serialu. Nie tylko miecze pasują do siebie, ale do reszty okresu. Miecz zaprojektowany tak, jak w VIII lub XVIII wieku wyglądałby nie na miejscu.

Charakteryzacja to nie tylko funkcja pokoju scenarzystów Wiedźmina, dodaje Jeffreys. Aby skutecznie wykonywać swoją pracę, musi zwizualizować, dlaczego postać – nawet dodatkowe tło – miałaby taką broń i zbroję, jak ona:

„Mam mały proces, w którym muszę wymyślić historię dla każdej osoby, więc mam własną mini historię dla każdej postaci. Jeśli prześledzę ich wstecz, mogę iść do przodu, a to daje im to, co mają. ”

Czy wiesz, kto jeszcze ma entuzjazm Jeffreysa do broni „Wiedźmin”? Henry Cavill, który zagrał w serialu łowca potworów Geralt z Rivii. W filmie promocyjnym serialu, Cavill szczegółowo omówił różne miecze Geralta, ich projekty oraz ich historię/użyteczność. Cavill odchodzi z „Wiedźmina” iw 4. sezonie zostanie zastąpiony przez Liama ​​Hemswortha; Dopiero okaże się, czy Jeffers i Cavill podzielą pasję do mieczy.

Wiedźmin jest transmitowany na Netflix.

READ  Vanderpump Rules pokonał Toma Sandovala, wyśmiewając jego „niewypał” dla fanów, którzy nienawidzą jego charakterystycznego lakieru do paznokci