Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Betty White Retrospective i Screen Honors w kinach Cincinnati 17 stycznia | Filmy i TV | Cincinnati

Kliknij, aby powiększyć

Zdjęcie: przesłane przez Fathom Events

Betty White (z prawej) z obsadą złote dziewczyny

Specjalny hołd dla Betty White i jej siedmioletniej kariery telewizyjnej i filmowej zostanie pokazany w wybranych kinach w Cincinnati w poniedziałek 17 stycznia. White zmarł w wieku 99 lat 31 grudnia.

Produkcja Fathom Events będzie zawierać klipy ze słynnych programów White’a w Złote dziewczyny, The Mary Tyler Moore Show, Hot in Cleveland między innymi i pamiętaj wielu jej kolegów i przyjaciół, w tym Ryana Reynoldsa, Carol Burnett, Valerie Bertinelli, Jennifer Love Hewitt i innych.

Uhonorowany będzie również zapiskami samej White, która zawiera materiał z jej ostatniego nagranego wywiadu. Według producentów wydarzenia, zaszczyt ten zapewnia „spojrzenie za kulisy kariery (White) i wgląd w to, co było dla niej najważniejsze”.

film – Betty White: 100 lat młodości – Pierwotnie planowano na uczczenie setnych urodzin Wyatta. Po jej śmierci producenci Steve Butcher i Mike Trinklin powiedzieli w oświadczeniu, że chcą kontynuować program, aby uczcić White, jej życie i dziedzictwo:

“Nasze serca smucą się dzisiaj po odejściu Betty White. Przez wiele lat z nią pracowaliśmy, rozwinęliśmy wielką miłość i podziw dla Betty jako osoby i jako utalentowanej artystki. Jesteśmy wdzięczni za wiele dziesięcioleci radość, którą ma.

Będziemy posuwać się naprzód z naszymi planami wyświetlenia filmu 17 stycznia w nadziei, że nasz film umożliwi wszystkim, którzy ją kochali, uczczenie jej życia – i doświadczenie tego, co uczyniło z niej skarb narodowy”.

Teatry prezentujące film to:

  • Cinemark Oakley Station (3025 Disney Street, Oakley) – 1, 4 i 19:00, 17 stycznia
  • AMC Newport na grobli 20 (Newport na grobli, Newport) – 1, 4 i 19:00 17 stycznia
  • Western Hills 14 (5870 Harrison Ave., Western Hills) – 1, 4 i 19:00 17 stycznia
READ  Sally Hansen wypuściła linię lakierów do paznokci Cruella i mamy obsesję

Bilety dostępne na fathomevents.com.

Obejrzyj zwiastun poniżej:

Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, rzeczy do zrobienia i miejsca do jedzenia, dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Podążaj za nami Portal społecznościowy Facebooki Świergot i Instagram.