Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox jest gotowy na udany pokaz po Summer Game Festival 2023

Xbox jest gotowy na udany pokaz po Summer Game Festival 2023

Jednak to nie były programy A+, prawda? Nie mówimy im To musiało być W związku z tym sposób, w jaki wylądowało każde z tych dużych wydarzeń, zdecydowanie pozostawia otwarte drzwi dla Xbox, aby zapewnić domowe wrażenia dzięki swojej ofercie. Nastrój pokoju jest świetny, gdy wchodzimy w to i jeśli Xbox może przynieść kilka ważnych ofert wraz z już ogłoszonymi pole gwiazd Być może będzie o tym głośno w mieście tego lata.

Rozmawialiśmy już o tym trochę zaraz po PlayStation Show, ale teraz, w świecie po Summer Game Fest, wydaje się, że presja na Xbox nieco się zmniejszyła. On był Nadal Miejmy nadzieję, że zespół może oczywiście wybić go z parku, ale w rzeczywistości wszystko, co muszą zrobić, to pokazać dwa duże mecze przed Starfield Direct i potencjalnie być w zwycięskim programie lata 2023.

Jakie mogą być te ujawnienia? Cóż, głównie spodziewamy się usłyszeć o aktualizacjach projektów, które zostały już ogłoszone, ale zawsze jest miejsce na niespodziankę lub dwie i w pełni oczekujemy, że Xbox również to zaoferuje. W rzeczywistości możesz przeczytać wszystko o prognozach Xbox Game Show poniżej.