Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: BMW przedstawia koncepcję Mini Aceman w stylu Pokémon na Gamescom

Random: BMW przedstawia koncepcję Mini Aceman w stylu Pokémon na Gamescom

Zdjęcie: Gamescom/BMW/The Pokémon Company

BMW ujawniło inspirowaną Pokémonami wersję swojego całkowicie elektrycznego samochodu koncepcyjnego Mini Aceman w ramach współpracy MINI x Pokémon.

Pojawia się podczas nieco dziwnego klipu z Premiera na Gamescom na żywo, którego gospodarzem był Geoff Keighley, dużo języka koncentrowało się na stylizowanej marce, ale nie tyle w kwestii szczegółów. To samochód z koncepcją „zabawkowych cech”, chociaż dokładnie, co to oznacza, nigdy nie zostało wyjaśnione.

Samochód wydaje się wyświetlać wiele schludnych grafik Pokemonów na desce rozdzielczej, ale Oliver Helmer, szef miniaturowego projektu i młody Kelly zastanawiający się nad samochodem, pokazali swoje najlepsze ruchy w szkoleniu medialnym, rozpraszając pierwsze pytanie, aby porozmawiać o tym trochę. Gamescom, a następnie wciągnięcie rozmowy w bardzo konkretną nicość. Widzisz, Mini to coś więcej niż tylko samochód; to jest List Współpracuj z nim, aby odkrywać drogę.

Bokeo
Zdjęcie: Gamescom

Najwyraźniej ta współpraca to mecz wykonany w niebie, ponieważ Pikachu jest wariantem elektrycznym, a samochód jest również elektryczny – być może musiał wziąć drugi zespół marketingowy trzy Całe sekundy, żeby do tego dojść. Jest jednak dobra wiadomość dla Asha i jego ulubionego kieszonkowego potwora, ponieważ prawdopodobnie będą w stanie utrzymać się na drodze w swoim ładnym zestawie kół, unikając gwałtownych cen za bezczynną energię, ponieważ koszty życia w kryzysie ogarniają narody na całym świecie.

Najwyraźniej możesz podłączyć konsolę do gier do tego mini, ale znowu nie podano żadnych szczegółów. „Graj dalej” to hasło stojące za tą współpracą. Dzięki Bogu, że udało im się wcisnąć tę niezbędną informację, w przeciwnym razie pozostalibyśmy z pytaniami.

Więc tak. Dziwna część na pewno. Ale hej, przynajmniej ta część nie była kosmiczna. my byli Rozczarowany, że Jeff nie zapytał Olivera o jego ulubionego Pokemona, jak powiedział.

Blog BMW Ma więcej informacji o samochodzie. Obejrzyj poniższy film (przeskocz do końca fragmentu Pokemona):

zdziwiony? Bojaźliwy? wyczerpany? pora snu. Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat koncepcji Mini Aceman i tego, jak przemawia do graczy poniżej. Daj nam też znać swoje domysły na temat ulubionego Pokemona projektanta. Wyciągnijmy z tego przynajmniej kilka kalamburów.

READ  Gracz War Thunder publikuje tajny dokument, aby udowodnić, że czołg jest niedokładny