Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wysokie oczekiwania wobec kobiet na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie, mówi trener Soma |  Więcej wiadomości sportowych

Wysokie oczekiwania wobec kobiet na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie, mówi trener Soma | Więcej wiadomości sportowych

Bon: Soma Baroah debiutuje w indyjskiej drużynie wioślarskiej, została zatrudniona jako asystentka trenera reprezentacji kobiet na II Mistrzostwach Świata w Polsce, zamierza dać z siebie wszystko.
„Przyjechaliśmy do Poznania 13 czerwca i przez pierwsze dwa dni było zimno i wietrznie. Woda była wzburzona, ale pogoda się poprawiła i woda jest dziś wyłączona” – powiedział Baroah ze sceny przez telefon.
Indie, które w zeszłym miesiącu nie wystąpiły w drużynie kobiet na I Mistrzostwach Świata w Serbii, weszły do ​​składu składającego się z ośmiu drużyn Róża Maria JoshiKB Varsha, Sonali Swain, Choszpreet KorA Avinash KorA Róża Mastica MerrillA Deepika ExesA Ritu Kaudi A Srikanth Feldi (Sternik).
Baruah będzie asystował byłemu wioślarzowi Indirpal Singh, który jest trenerem kobiet.
W związku z odwołaniem Igrzysk Azjatyckich harmonogram dla indyjskich wioślarzy został pogrążony w chaosie. Starają się jak najlepiej wykorzystać międzynarodowe wydarzenia, w których pierwotnie brali udział, aby przygotować się do wydarzenia, które odbywa się co cztery lata.
Według Baruy, trener zdecydował się pominąć pierwszy Puchar Świata, ponieważ uważał, że drużyna zamiatająca potrzebuje więcej przygotowań.
Kalendarz wioślarski składa się z trzech finałów Pucharu Świata, a Grupa C odbędzie się w przyszłym miesiącu w Lucernie w Szwajcarii.
Hindusi popłynęli lekkimi dwuosobowymi kajakami, kwadrupolami i ósemkami.
„Mamy wiele oczekiwań od naszych dziewczyn. Koncentrujemy się nie na zdobyciu medalu, ale na wyczuciu czasu, ponieważ rywalizujemy z Europejkami. Nie możemy dorównać ich wzrostowi” – ​​powiedział Barouh.
„Gdybyśmy mogli zrobić 6 (minut) i 20 (sekund), byłoby świetnie” – dodała.
Baruh, która pochodzi z Assam, doskonale zna szanse jej strażników.
Stadion składa się tylko z pięciu zespołów, ale Indie to jedyny zespół z Azji, a pozostałe zespoły to Australia, Dania, Holandia i Niemcy.
Baroah rywalizował na niższych i niższych szczeblach przed przejściem do treningu.
„Pochodzę z rodziny z klasy średniej i wiele przeszłam, zarówno w kajakarstwie, jak iw życiu” – powiedział Baroah głosem pełnym podekscytowania, a nie goryczy.
„Mamy problemy ze sprzętem. Ale co ważniejsze, potrzebujemy ziemi” – powiedziała, odnosząc się do sceny kajakowej w jej rodzinnym stanie.
„Trenujemy na 300-metrowym torze, kiedy musisz rywalizować na arenie międzynarodowej w zawodach 2 km”, powiedział Baruah, który pracuje w Assam Regatta and Rowing Center w Guwahati.
„Więc ich morale spada w momencie, gdy wkraczają na szerszą ścieżkę. Potrzebują wsparcia ze strony rządów centralnych i stanowych, aby mieć odpowiednie zaplecze”.