Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyniki toru, Salem, druga liga | Wiadomości, sport, praca

Wyniki chłopców

Pozycje w drużynie: 1. Akron SVSM 85, 2. Salem 72, 3. South Range 70, 4. Field 68,5, 5. Marlington 63, 6. Fairless 59, 7. Poland School 41, 8. Buchtel 41, 9. West Branch 41, 10. Rotstown 26, 11. Manchester 24, 12. Ursulin 23, 13. South Canton 12, 14. Coventry 11.5, 15. Struthers 10, 16. Akron Springfield.

Indywidualne wyniki

(Awansuj pierwszą czwórkę do okręgu regionalnego Austin Towne Fitch)

110 Przeszkody: 1. Ryan Irwin (zachodnia gałąź) 15.41, 2. Clancy Crystal (Ursulin) 15,56, 3. Cameron Chambers (Salem) 15.89, 4. Andrew Covey (zachodnia gałąź) 15,99, 5. Caleb Sippy (południowa pasmo) 16,00 , 6. Michael Hickson (Salem) 16.40, 7. Xavier Burkett (Rotstown) 17.09, 8. Jay Freudman (teren) 19.76.

100 DASH: 1. Darrian Lewis (Akron SVSM) 11,36, 2. Nick Dopkosky (teren) 11,43, 3. Connor Jones (South Range) 11,52, 4. Blaize Exline (Salem) 11,53, 5. Aiden Hall (Struthers) 11,64, 6. Shammar Blackmon (Południowy Kanton) 11,74, 7. Tyler Sanchez (Struthers) 11,83, 8. Brendan Jord (Polska) 11,91.

800 PRZEKAŹNIK: 1. Buchtel (Julian Grimes, Michael Swoope, Daemond Gibbons, Tajh Poole) 1: 31,95, 2. South Range (Connor James, Luke Crumbacher, Dylan Dominguez, Luke Blasko) 1: 32.67, 3. Salem (Sam Walter ), Blaize Exline, Landon Cooper, Jax Booth) 1: 32,92, 4. Conventry 1: 33,61, 5. Poland Seminary 1: 35,32, 6. Fairless 1: 36,70, 7. Pole 1: 36,70, 8. Rootstown 1: 40,88 .

Bieg 1600: 1. Spencer Bush (Southern Range) 4: 21,80, 2. Colin Cernansky (Marlington) 4: 29,99, 3. Noah Graham (Marlington) 4: 30.00, 4. Owen Roberts (teren) 4: 30,60, 5 Jacob McLachlan (Salem) 4: 34,82, 6. Josiah Hicks (West Branch) 4: 37,70, 7. Tyson Dennison (Coventry) 4: 45,97, 8. Lucas French (Manchester) 4: 47,29.

400 następujących: 1. Akron SVSM (Santino Moss, Shawn Lodge, Darrian Lewis, Amaurion Watson) 2. Buchtel 2. 44,14, 3. Salem (Sam Walter, Jax Booth, Blaize Exline, Landon Cooper) 4. South Range (44,71, 44,71) Connor Jones, J.D. Cruz, Aiden Lyon, Luke Blasco) 45.24, 5. Field 45.25, 6. Struthers 45.68, 7. Polska Seminar School 46.37, Coventry, DNF.

400 DASH: 1. Brenden Hamilton (Marlington) 51.01, 2. Dhiren Brickman (Akron SVSM) 51.07, 3. Zach Simon (Ursuline) 51.42, 4. Conner Durant (Fairless) 51,74, 5. Robert Radcliff (Manchester) 52,33, 6 Luke Crumbacher (South Range) 54.35.

READ  Stany Zjednoczone u boku Polski i Czech udaremniły marsz Ukrainy do finału - Sports News, First Post

300 przeszkód: 1. Ohadji Jackson (Akron SVSM) 40.29, 2. Clancy Chrystal (Ursuline), 3. Andrew Coffee (West Branch), 4. Michael Hixson (Salem) 42.18, 5. Jay Freudeman (Field) 42.21, 6. Caleb Sippy (pasmo południowe) 43,44, 7. Michael Kanagi (zachód) 44,19, 8. Caleb Eckenrod (Akron Springfield) 44,66.

800 RUN: 1. Michael Hvizdos (South Range) 1: 55,71, 2. Andrew Biggs (Polska Szkoła) 1: 56.30, 3. Evan Piscitani (Rootstown) 1: 58.58, 4. Michael Palmer (Fairless) 1: 58.58, 5 Brody Pompeo (Fairless) 1: 58.99, 6. Joe Simonetti (Field) 2: 00.35, 7. Liam Blake (Marlington) 2: 00.46, 8. Connor Nichols (South Range) 2: 01.36.

200 DASH: 1. Shawn Lodge (Akron SVSM) 22,87, 2. JaeSon Anderson (Akron SVSM) 22,87, 3. Sam Walter (Salem) 23,5, 4. Connor Jones (South Range) 23,52, 5. Luke Crumbacher (South Range) 23.54, 6. Shamar Blackmon (Południowy Kanton) 23.54, 7. Petun Mrakovic (Polska) 23.76, 8. Aiden Hall (Struthers) 27.41.

3200 Wyścigi: 1. Noah Graham (Marlington) 9: 46.01, 2. Nash Minor (Marlington) 9: 51.64, 3. Logan Flamint (Szkoła Polska) 9: 56.37, 4. Spencer Bush (Dystrykt Południowy) 10: 00.44, 5 . Logan Thomas (Fairless) 10: 26,78, 6. Justin Cederblom (West Branch) 10: 27,25, 7. Eric Rogge (Fairless) 10: 42,25, 8. Peyton Carney (Akron Springfield) 10: 43,69

1600 uzupełnień: 1. Fairless (Conner Durant, Brant Marchand, Brody Pumneo, Michael Palmer) 3: 28,44, 2. Akron SVSM 3: 29,28, 3. Pole 3: 30,48, 4. Buchtel 3: 30,73, 5. Salem (Jax Booth, Landon Cooper, Caleb Shafer, Davin Koskinen) 3: 32,06, 6. Marlington 3: 33,36, 7. Rootstown 3: 34,69, 8. Ursuline 3: 35,09.

Strzał: 1. Grant Wise (pole) 54-5,75, 2. Maceo Williams (Akron SVSM) 51-5,5, 3. Josiah Cox (Manchester) 50-7, 4. Carter Kilgren (Polska Szkoła) 47-4,75, 5 Gigi MacIntyre (Rottstown) 47-1, 6. Mason Evans (teren) 46-0,5, 7. Nate Williams (Polska Szkoła) 44-8,5, 8. Peter Palescak (Rottstown) 44-7,75.

Wysoki skok: 1. Darius Woods (Bushtel) 6-3, 2. Dillon Monroy (Salem) 6, 3. Brady Knoll (Południowy Kanton) 5-10, 4. Camden McAfee (Conventry) 5-8, 5. Trent Hogan (Terenowe) 5-8, 6. Matthew McDonnell (Akron SVSM) 5-8, 7. Johnny Spaniola (polska szkoła) 5-8, 8. Landen Knapp (teren) 5-8. 9.

——

Wyniki dziewcząt

Zasady drużyn: 1. Buchtel 97, 2. pole 95, 3. Salem 92, 4. Akron SVSM 88, 5. Marlington 87, 6. West Branch 66, 7. Poland Seminary 41, 8. Fairless 23, 9. Manchester 20 , 10. Akron Springfield 12, 11. Coventry 10, 12. Canton South 9, 13. South Range 5, 14. Struthers 3.

READ  Polska zdobywa dwa złote medale na Mistrzostwach FISU w Łyżwiarstwie Szybkim

Indywidualne wyniki

(Awansuj pierwszą czwórkę do okręgu regionalnego Austin Towne Fitch)

100 przeszkód: 1. Damia Parker (Bushtel) 14,72, 2. Hannah Ciudak (teren) 15.20, 3. Aaliyah Banks (Bushtel) 15.26, 4. Savannah Rahi (teren) 15.24, 5. Elizabeth Mason (Marlington) 16.14, 6. Alexis Gregory (West Branch) 16.17, 7. Alexa Gossett (West Branch) 16,92, 8. Kamryn Kondrach (Fairless) 17.18.

100 DASH: 1. Kya Epps (Akron SVSM) 12.14, 2. Nevaeh Lewis (Buchtel) 12,72, 3. DaVeonna Nash (Buchtel) 13.04, 4. Kennedy Berger (West Branch) 13.11, 5. Monica Clark (Manchester) 13.13, 6. Emma Norman (terenowa) 13,2, 7. Malaya Young (Akron SVSM) 13,33, 8. Raylene Beam (Salem) 13,69.

800 PRZEKAŹNIK: 1. Buchtel (Damya Barker, Breanna Banks, Nevaeh Lewis, Tayonia Whitaker) 1: 42,75, 2. Akron SVSM 1: 44.35, 3. Oddział zachodni (Lauren Gossett, Kennedy Berger, Sophia Gregory, Anna Lippiatt) 1: 44,95, 4. Marlington 1: 45,44, 5. School Poland 1: 47,61, 6. Salem (Kelly Hutton, Haley Cochran, Riley Hutton, Raelyn Beam) 1: 48,66, 7. Pole 1: 51,02, 8. Coventry 1: 52,59

1600 BIEG: 1. Carly Hall (Salem) 5: 03,75, 2. Bella Graham (Marlington) 5: 05,99, 3. Teresa Hagee (Akron SVSM) 5: 10,62, 4. Katie Saum (Akron SVSM) 5: 10,73, 5 . Laci Garner (Akron Springfield) 5: 51,19, 6. Haley Hazelbaker (West Branch) 5: 52,71, 7. McKayla Pizzute (Field) 5: 57,80, 8. Madison Hoopes (Marlington) 6: 02,62.

400 następujących: 1. Buchtel (DaVeonna Nash, Tayonia Whitaker, Nevaeh Lewis, Zoe Sanders) 50.10, 2. Marlington 51,14, 3. West Branch (Alexa Gossett, Zoe Sanders, Kennedy Berger, Alexis Gregory) 51.41, 4. Field 52.30, 5. Salem (Big Bailey, Allie Murray, Raylene Beam, Kelly Hutton) 52,33, 6. Struthers 53,49, 7. Akron SVSM 53,85, 8. Fairless 54,67.

400 Dash: 1. Mary Mason (Marlington) 57,19, 2. Sophia Gregory (oddział zachodni) 57,55, 3. Riley Hutton (Salem) 58,75, 4. Olivia Matisse (Akron SVSM) 59,07, 5. Rachel Rogels (teren) 59,31, 6. Haley Cochrane (Salem) 1: 00.27, 7. Cassie Wilde (Haql) 1: 04.26, 8. Nia Sanders (Bushtel) 1: 04.62

300 przeszkód: 1. Damia Parker (Bushtel) 44,83, 2. Hannah Ciudak (teren) 45.35, 3. Alia Banks (Bushtel) 46.30, 4. Savannah Rahi (teren) 46.67, 5. Alexa Gossett (oddział zachodni) 48.13, 6 Alexis Gregory (West Branch) 50.85, 7. Ella Harrell (polska nauczycielka) 51.03, 8. Elizabeth Mason (Marlington) 51.51.

READ  Rohit, Akash zaczynają latać w Mistrzostwach Świata Mężczyzn w Boksie 2021

800 RUN: 1. Jackie Grisdale (Polska Szkoła) 2: 17.38, 2. Emily Bame (Akron SVSM) 2: 19.05, 3. Laney King (Akron SVSM) 2: 20.10, 4. Carly Hall (Salem) 2: 20,70, 5. Heather Siodak (teren) 2: 28,31, 6. Ella Doble (Salem) 2: 29,95, 7. Ava Stoll (oddział zachodni) 2: 32,76, 8. Stella Blake (Marlington) 2: 33,20.

200 DASH: 1. Kya Epps (Akron SVSM) 25.08, 2. Mia Musolino (Polska) 25.87, 3. Nevaeh Lewis (Buchtel) 26.03, 4. Nye Kimble (Akron SVSM) 26.11, 5. Tayonia Whitaker (Buchtel) 26.13, 6. Hannah Ciudak (pole) 27.2, 7. Lauren Gossett (gałąź zachodnia) 27.24, 8. Riley Hatton (Salem) 27.36.

3200 Bieganie: 1. Bella Graham (Marlington) 11: 20,93, 2. Haley Sebast (Polska Szkoła) 11: 38,19, 3. Olivia Kindboom (Akron SVSM) 11: 49,40, 4. Megan Stafford (Salem) 11: 52.07, 5 . Alexis Justice (Canton South) 12: 05.51, 6. Molly Hopple (Salem) 12: 13.13, 7. Haley Trolio (Poland Seminary) 12: 15.42, 8. Sarah Sollenberger (Akron SVSM) 12: 50.55.

1600 uzupełnień: 1. Bushtel (Davona Nash, Taeyonia Whitaker, Damia Parker, Brianna Banks) 3: 57.36, 2. Pole 4: 01.51, 3. Marlington 4: 02.36, 4. Salem (Halle Cochran, Carly Hall, Riley Hutton, Ella Double (4: 02.76, 5. West Branch) (Anna Libiyat, Kennedy Berger, Sophia Gregory, Emily Sproul) 4: 03.35, 6. Akron SVSM 4: 08.5, 7. Polska Szkoła 4: 16.88, 8. Fairless 4: 33,56.

Dyskusja: 1. Ali Morris (teren) 11-12, 2. Keila Jamison (Salem) 123-5, 3. Elizabeth Schontz (Salem) 122-9, 4. Lauren Keithley (Marlington) 11-11, 5. McKenna Rockhold (Pole) 110-3, 6. Sydnee Goff (Fairless) 99-9, 7. Amanda Davidson (West Branch) 94-11, 8. Raine Rueschman (South Canton) 93-9.

Długi skok: 1. Callie Swisher (Marlington) 17-1, 2. Painter, Ariana (Marlington) 10,75-16, 3. Ellie Crook (Manchester) 16-7, 4. Savannah Rahi (pole) 7-15, 5. Tessa Allison (terenowa) 15-6,5, 6. Camerin Condrash (Fairless) 15-5,25, 7. Clara Double (Salem) 15-4,75, 8. Ava Decker (gałąź zachodnia) 9-5-14.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej