Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości o przejęciu Derby County na żywo: Mike Ashley „przytłoczony ogniem”, pat Pride Park, klucz

Wiadomości o przejęciu Derby County na żywo: Mike Ashley „przytłoczony ogniem”, pat Pride Park, klucz

witaj w Piątek Derby County przejęło blog DerbyshireLive, gdzie będziemy dostarczać najnowsze wiadomości, aktualizacje i opinie przez cały dzień, gdy zbliża się czas, aby pozbyć się Baranów z zarządzania na czas przed nowym sezonem.

Mike Ashley, jeden z kilku zainteresowanych kupnem klubu, ujawnił swoje stanowisko w sprawie Pride Park, podczas gdy asystent menedżera Liam Rosenior odrzucił ofertę zostania menedżerem Blackpool.

Były szef Derby, Andy Appleby, złożył oficjalną ofertę przejęcia, podczas gdy były szef Wilków Steve Morgan jest wśród kilku innych stron zainteresowanych umową. Teraz rozpoczął się wyścig między nimi wszystkimi, aby zawrzeć umowę i uratować klub.

Chris Kirchner był ulubionym oferentem klubu od kwietnia, ale jego niepowodzenie w uzyskaniu funduszy na sfinalizowanie transakcji na czas spowodowało, że do stołu pojawili się nowi gracze i skłoniło urzędników Quantumy do składania oświadczeń, ponieważ ich rola w sprzedaży klubu stała się wątpliwa.

Derby jest w zarządzie od września, po tym jak ówczesny właściciel Mel Morris wyznaczył firmę doradztwa biznesowego Quantuma do nadzorowania spraw klubu. Mając niecałe dwa miesiące do rozpoczęcia nowego sezonu, menedżer Wayne Rooney potrzebuje jasności i narzędzi do odbudowy taranów do życia w League One. Po zakończeniu tego lata ma na kontrakcie tylko pięciu seniorów, a za dwa tygodnie rozpocznie przedsezon.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami Rams na poniższym blogu i możesz wyrazić swoją opinię w sekcji komentarzy…

READ  Bianca Andreescu odpadła z Madrid Open z powodu kontuzji kostki