Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek z obudowy iPhone’a 13 Pro potwierdza, że ​​obudowa jest mniejsza i grubsza

(Pocket-lint) – Nadchodząca seria iPhone’ów 13 będzie miała mniejsze wycięcie, grubszą obudowę i znacznie poszerzoną obudowę aparatu.

Być może największą zmianą w projekcie w tym roku jest około 25% zmniejszenie rozmiaru w stopniu ciągłej polaryzacji, co dzieje się po raz pierwszy od czasu wprowadzenia go na iPhone’a X w 2017 roku.

Chociaż ta plotka nie jest dla nas zupełnie nowa, informacje te zostały dodatkowo potwierdzone w serii nowych zdjęć opublikowanych przez svetapple.sk, które wydają się przedstawiać obudowy wykonane dla iPhone’a 13 Pro na górze obudowy iPhone’a 12 Pro. Zdjęcia pokazują, jak znacznie zwiększyły się nowe moduły aparatów w porównaniu z obecną linią iPhone’a 12.

Obecnie iPhone 12 Pro ma grubość 7,4 mm, czyli o około 10 procent mniej niż iPhone 11 Pro poprzedniej generacji, który miał grubość 8,1 mm. Jednak we wrześniu tego roku, kiedy Apple zapowiedział iPhone’a 13, powinniśmy spodziewać się niewielkiego wzrostu – około 0,2 mm – co sprowadza grubość 13 do 7,54 mm.

Jeśli chodzi o przyczynę podwyżki, wszystko wskazuje na wzrost w segmencie baterii, co Apple ma nadzieję zrekompensować długo oczekiwane zwiększone zapotrzebowanie na energię wyświetlacza 120 Hz.

Jak pokazują zdjęcia, moduł aparatu wzrośnie z 3,98 cm po przekątnej do 4,5 cm w serii Pro Max, podczas gdy w mniejszym Pro 12 widać skok z 3,71 cm do 3,9 cm, a różnice są niewielkie.

Źródło: svetapple.sk


Nowy Moto G9 Plus Motoroli to niesamowity telefon – dowiedz się, dlaczego tutaj

Wreszcie, kabury pokazują również, że przyciski głośności i zasilania zostaną przesunięte o ćwierć cala (6,35 mm) w porównaniu do tegorocznej oferty.

READ  Jak korzystać z funkcji białego szumu iPhone'a w iOS 15

Aby uzyskać wszystkie szczegóły, zdjęcia i informacje, które zebraliśmy na temat nadchodzącej serii iPhone 13, zapoznaj się z naszym pełnym przeglądem przez podsłuchiwanie tutaj.

Napisane przez Alexa Allegro. Montaż przez Maggie Tillman. Pierwotnie opublikowany w .