Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy rusza Gamescom Night Live 2021?

Jeff Kelly Otwarcie Gamescom Night Live Program powraca w tym roku, a gospodarz przedstawił kilka zapowiedzi gry i ujawnienie europejskich wydarzeń. Spektakl będzie na żywo, ale publiczność jest mało prawdopodobna. Biorąc pod uwagę obecną suszę w wiadomościach, być może zastanawiasz się, kiedy musisz dostroić się do Gamescom Opening Night Live 2021, aby usłyszeć o najnowszych i najlepszych tytułach, które trafią na systemy Sony w tym roku i później. W tym przewodniku ujawnimy dokładnie, kiedy program będzie dostępny na żywo, jak można go ustawić i jakie gry mogą być obecne.

Inauguracyjny wieczór na żywo Gamescom jest pokazywany na Środa 25 sierpnia 2021. Oto wszystkie konkretne czasy regionalne, które musisz ustawić:

Środa 25 sierpnia 2021

  • Ameryka Północna: 11:00 PDT / 12:00 MDT / 13:00 CDT / 14:00 EST
  • Wielka Brytania/AIRY: 19:00 GMT
  • Europa: 20:00 CST / 21:00 CST
  • Azja/Oceania: 3:00 JST / 2:00 CET / 4:00 EST

Dla osób z regionów Azji i Oceanii wydarzenie rozpocznie się we wczesnych godzinach czwartek 26 sierpnia 2021.

Pre-show, w którym będzie jeszcze osiem reklam, rozpocznie się 30 minut wcześniej niż wymienione powyżej godziny.

Gamescom Opening Night Live 2021 będzie transmitowany na wszystkich typowych platformach, w tym youtube I Skurcz. Będziemy również gospodarzem pokazu na żywo tutaj popchnij pudełko, gdzie będziesz mógł wchodzić w interakcje z czatem na żywo i omawiać wszystkie rewelacje z innymi czytelnikami. Jeśli nie możesz obejrzeć wydarzenia na żywo, niedługo po tym na stronie opublikujemy pełne zestawienie wszystkich ogłoszeń dotyczących PS5 i PS4.

READ  Japońskie listy przebojów: Super Mario Bros. Wonder absolutnie rozbija jego debiut

Jeff Kelly powiedział, że program będzie trwał około dwóch godzin.

Jak dotąd wiemy, że spodziewamy się ponownego uruchomienia Saints Row i ujęć dla jednego gracza Call of Duty: Straż przednia, nowe spojrzenie na LEGO Star Wars: Saga Skywalker, I Cięcie wyjścia Death Stranding Bawić się. Będzie też ujawnienie Super Monkey Ball: Banana Mania.

Jeff opisał program jako „świeże spojrzenie na największe gry wideo nadchodzące w te święta i to, co kryje się za nimi”. Zaglądaj ponownie na stronę, gdy wydarzenie zbliża się do potwierdzenia kolejnych gier, które zapewniają nowe aktualizacje i zwiastuny.


Przechodzisz do inauguracyjnego Night Live 2021 na Gamescom? Jakie gry masz nadzieję się pojawić? Podziel się swoimi przewidywaniami w komentarzach poniżej.