Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wirginia M.  Stewarta 1931-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Wirginia M. Stewarta 1931-2023 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Virginia M. Stewart, lat 92, zmarła spokojnie w niedzielę 20 sierpnia 2023 r. w szpitalu St. Elizabeth Boardman.

Virginia urodziła się 29 listopada 1931 roku w Youngstown w rodzinie George’a i Florence Holtonów Wichertów.

Ukończyła w 1949 roku Springfield High School, gdzie śpiewała w chórze.

Virginia poślubiła Jamesa C. Stewarta 3 marca 1951 roku i przeprowadziła się do Polski.

Virginia zajmowała się domem, ale pracowała z domu jako sekretarka w firmie budowlanej swojego męża, Polish Stewart Brothers.

Cieszyła się członkostwem w Springmaids Garden Club i pełniła funkcję prezesa. Lubiłam grać w kręgle i uczestniczyłam w turniejach kobiet i mężczyzn. Virginia lubiła rodzinne wycieczki na Florydę i wakacje w swoim domu nad jeziorem Tomahawk.

Virginię i jej męża można spotkać na wszystkich zajęciach sportowych ich wnuków, którzy im kibicują.

Od ponad 50 lat jest członkinią Polskiego Kościoła Prezbiteriańskiego.

Virginia pozostawia synów Jamesa (Barbarę) z jeziora Milton i Terry’ego (Laurie) z Centrum Berlina; potomkowie Trevora i Troi z Polski; oraz prawnuki Logan Stewart z Niles i Caroline Stewart z Salem. Opuszcza także ukochaną siostrę Ninę (David) Parker z Columbiany; bratanek Matt (Nancy) Parker z Negley; i wielu innych członków rodziny.

Śmierć Virginii poprzedzili jej rodzice. i jej mąż James w 2017 r.; Bracia Robert i William Wichert. i jego bratanek Timothy Wishert.

Na jej prośbę nie obowiązują dyżury telefoniczne ani usługi pogrzebowe. W jej pamięci zgromadzili się najbliżsi członkowie rodziny.

Wyrażamy wdzięczność Edowi, Diane Reese i wspaniałemu personelowi Inn at Ironwood za to, że Virginia poczuła się jak w domu. Rodzina pragnie także podziękować wspaniałym lekarzom i personelowi pielęgniarskiemu w Mercy Health Boardman 6 South za wzorową opiekę zapewnioną Virginii oraz Hospicjum Valley za współczucie w jej ostatnich godzinach życia.

W imieniu Wirginii można przekazywać datki na rzecz American Kidney Fund, American Heart Association lub Stand Up to Cancer.

READ  Nancy E. Hoy 1945-2021 | Wiadomości, sport, praca

Profesjonalnymi przygotowaniami zajmowała się Higgins-Reardon Funeral Homes in Poland Chapel.

(specjalne powiadomienie)