Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Według doniesień Nintendo rezygnuje ze Smash 4 w związku z kontrowersyjnymi orzeczeniami dotyczącymi turniejów

Według doniesień Nintendo rezygnuje ze Smash 4 w związku z kontrowersyjnymi orzeczeniami dotyczącymi turniejów

Nintendo podobno wykluczyło Smash 4 z najnowszych wytycznych dotyczących turniejów po tym, jak okazało się, że nie było wystarczającej liczby zainteresowanych graczy.

Nintendo po raz kolejny zrobiło furorę dzięki swojej grze Super Smash. Konkurencyjny krajobraz Bros. Po opublikowaniu nowych wytycznych dotyczących turniejów objętych ograniczeniami pod koniec października 2023 r.

Zasadniczo ten nowy zestaw zasad ogranicza wielkość wydarzeń do zaledwie 200 osób, 300 uczestników turniejów online, maksymalne opłaty rejestracyjne i wiele więcej.

W podobnym duchu Nintendo niedawno ujawniło nowy formularz zamówień w ramach licencjonowanych turniejów dla uczestników turniejów, aczkolwiek pominięto w nim Smash 4. Teraz wieloletni członek społeczności Melee mógł podkreślić to dziwne pominięcie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Nintendo opuszcza Smash 4 z oficjalnej aplikacji licencyjnej

– stwierdził gracz Super Smash Bros Melee, komentator, analityk i okazjonalny organizator turniejów Tafokints powiedział, że rozmawiał z przedstawicielem Nintendo na temat nieobecności Smash 4 w oficjalnej licencjonowanej aplikacji turniejowej Formularz.

Według Do Smashera: „W odpowiedzi na to, że Smash 4 nie został wymieniony w umowie licencyjnej, przedstawiciel Nintendo odpowiedział, że nie wierzy, że Smash 4 kiedykolwiek dotrze do 200 uczestników lub osiągnie pulę nagród przekraczającą 1000 USD”.

Jeśli fani przyjrzą się temu modelowi, uwzględnione zostaną gry takie jak Smash Bros. Ultimate. Brawl i Smash 64 znajdują się na liście, mimo że są mniej popularne w nowoczesnej, konkurencyjnej przestrzeni Smash niż Ultimate i Melee.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Artykuł kontynuowany po reklamie

Wielu członków społeczności wyraziło swoje zamieszanie za pośrednictwem mediów społecznościowych, a niektórzy sugerowali, że Nintendo bagatelizuje grę.

„Tak. To się nigdy nie stanie. Zwłaszcza w 2023 r.” – powiedział jeden z nich. Reddit Użytkownik, który połączył Super Smash Con Łuk Obejrzyj pulę solowych pojedynków 1 na 1 w grze Smash 4, w której w sierpniu 2023 r. wzięło udział 344 uczestników.

Inni żartowali, że wyeliminowanie gry można wykorzystać w niektórych humorystycznych sytuacjach.

„Czas na powrót Smash 4” – zażartował jeden z fanów, a inny powiedział: „Dyrektorzy mają szansę robić najzabawniejsze rzeczy”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Najprawdopodobniej kategoria „inne” wymieniona w formularzu nadal będzie obejmować Smash 4 w procesie zgłaszania. Jednak interesujące jest, że to przeoczenie prześlizgnęło się przez szczeliny.

READ  Amplitunery AV Marantz Cinema Series to stylowy sposób na osiągnięcie 8K