Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bezproblemowe podróże kosmiczne w Starfield są teraz dostępne dzięki nowemu modowi

Bezproblemowe podróże kosmiczne w Starfield są teraz dostępne dzięki nowemu modowi

Jeśli denerwuje Cię, że Starfield nie przypomina bardziej No Man’s Sky, w którym możesz płynnie podróżować z kosmosu na planetę, dostępny jest teraz mod, który właśnie to robi.

zauważony wcześniej Gry komputerowe N, modder 105gun wprowadził mod, który w końcu dodaje płynne podróże kosmiczne do RPG science-fiction firmy Bethesda. Jak pokazano w NexusMods, podczas instalacji moda Wolniej niż światło Pozwala graczom Starfield na PC kontrolować prędkość swojego statku za pomocą skrótów klawiszowych. Maksymalna prędkość jest równa „setki razy prędkości światła”, umożliwiając graczom podróżowanie między planetami bez szybkiej podróży i, co ważniejsze, bez czasów ładowania.

Jak widać na zrzutach ekranu, tryb ten pozwala na szybszą podróż w przestrzeni kosmicznej bez konieczności manipulowania menu w grze w celu przeskakiwania między planetami, dzięki czemu wyprawa do innych lokacji jest znacznie szybsza. Niestety mod nie pozwala na wylądowanie na planecie podobnej do tej z No Man’s Sky (być może w przyszłości doczekacie się moda).

Po Wykryj grę w Prezentacja Xbox-Bethesda w czerwcu 2022 rTodd Howard powiedział IGN, że Starfield nie pozwoli ci płynnie latać w kosmosie. Najpopularniejszym sposobem odwiedzania planet i innych układów słonecznych jest szybka podróż, która wiąże się z wyświetleniem ekranu ładowania podczas przemieszczania się do następnej lokalizacji. Chociaż odkryto, że można polecieć bezpośrednio na inne planety,… Niezadowalające i wymagające dużej dawki czasu i cierpliwości.

W naszej recenzji Starfield, której przyznaliśmy 7 na 10 punktów, IGN stwierdził: „W Starfield działa wiele sił, które mu przeciwdziałają, ale ostatecznie urok rozległych misji odgrywania ról i przyzwoitej walki sprawia, że ​​jest on atrakcyjny dla oprzeć się.”

Slower Than Light to jedna z wielu poprawek poprawiających jakość życia, które zostały dodane do Starfield od czasu jego premiery na początku tego roku. Inne godne uwagi ulepszenia obejmują dodanie suwaka FOV, mapę w grze, dzięki której nie zgubisz się podczas eksploracji Nowej Atlantydy, a także przebudowę interfejsu ekwipunku. Aby dowiedzieć się więcej o najlepszych modach, które możesz zainstalować w Starfield, zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych modów.

READ  Wyciek specyfikacji OnePlus 12 ujawnia ogromną baterię

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @Ty Nexter.