Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Istnieje zamieszanie co do fizycznego wydania Like A Dragon Gaiden

Istnieje zamieszanie co do fizycznego wydania Like A Dragon Gaiden

Fani Yakuzy walczyli o to, czy fizyczne kopie nadchodzącego spin-offu Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name będą dostępne do kupienia na Zachodzie.

Oficjalny mecz strona internetowa Potwierdza to, że w Azji pojawi się wydanie na płycie – choć tylko na konsole PlayStation, pozwalające na odtwarzanie kopii z PS4 na konsolach PS5 z napędami dyskowymi. Na PC, Xbox One i Xbox Series X/S gry: „Żadna wersja fizyczna nie zostanie wydana”.

Poza Azją sytuacja jest mniej jasna. Lokalne wydania z oficjalnej witryny w Wielkiej Brytanii i USA pomijają jakąkolwiek wzmiankę o wydaniu fizycznym i po prostu odnoszą się do cyfrowych witryn sklepowych gry we wszystkich formatach – PC, PlayStation i Xbox.

Data premiery Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name.

Kwestia ta była podkreślana w wielu wspólnych Świergot Post z kanału fanów Yakuzy, KamurochoBros, który twierdził, że „rozmawiał ze sprzedawcami detalicznymi, którzy skontaktowali się z Segą” w sprawie fizycznej kopii gry, która ma zostać wydana na Zachodzie.

KamurochoBros twierdzi, że może „niestety potwierdzić, że nie ma fizycznej kopii Like A Dragon Gaiden ESRB” i że będzie to „tytuł wyłącznie cyfrowy”.

ESRB oznacza tutaj Entertainment Software Rating Board, która ocenia wydania gier w Ameryce Północnej.

Eurogamer skontaktował się z firmą Sega w celu uzyskania informacji, czy Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name doczeka się wydania finansowego w Europie.

Like Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name ukaże się 9 listopada i będzie śledził losy głównego bohatera serii, Kazumy Kiryu. Fani mogą spodziewać się, że dowiedzą się, co się z nim stało w przerwie między Yakuza 6 a Like a Dragon 8.

READ  Otwarta publiczna beta MultiVersus rusza 26 lipca, oto jak pobrać