Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Uzupełnienie zapasów PS5 w Wielkiej Brytanii – NA ŻYWO: konsole PS5 oczekiwane dzisiaj, spadek liczby AO i Smyths może nastąpić

PlayStation 5 zostanie wkrótce uzupełniony

Aktualizacja: PS5 może dziś trafić do Game and Smyths Toys. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

PS5 Konsola została wydana ponad sześć miesięcy temu, ale jeśli jesteś graczem, wiesz, jak trudno jest zdobyć najnowszy sprzęt.

Problemy z uzupełnianiem zapasów niepokoiły Sony od czasu ujawnień i chociaż sklepy w Wielkiej Brytanii zostały ponownie otwarte po zniesieniu środków blokujących, sytuacja nie wydaje się zbytnio poprawiać.

PS5 stało się tak trudne dla ludzi, że zrodziło całą społeczność stalkerów na Twitterze, a także społeczność 24 500 Redditorów, którzy próbowali zdobyć konsolę, zanim została ponownie sprzedana.

Ale to nie wszystkie złe wieści, ponieważ w maju cieszyliśmy się jednymi z najlepszych spadków akcji PS5. Z Game, długo oczekiwanej Very Edition i uzupełnień w Amazon, AO, Smyths, ShopTo, Argos i nie tylko nastąpił ogromny spadek o 20 000. Prawie każdy duży detalista odnotował spadek zapasów (czasem więcej niż jeden) w ciągu ostatniego miesiąca. Oczekuje się, że czerwiec będzie lepszy.

Ze względu na duże zapotrzebowanie jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci uzyskać pożądaną konsolę Playstation, obserwując wszystkich głównych sprzedawców, a także dostarczając najnowsze informacje na temat wszelkich plotek. Oglądaj transmisję na żywo, aby nie przegapić.

Czytaj więcej:

Możesz zaufać naszym niezależnym wycieczkom. Możemy otrzymać prowizję od niektórych sprzedawców, ale nigdy nie pozwalamy, aby miało to wpływ na wybory dokonywane na podstawie rzeczywistych testów i porad ekspertów. Przychody te pomagają finansować dziennikarstwo poprzez niezależny.

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1622798985

Chcesz zamówić swój kontroler PS5 w przedsprzedaży, zanim spadnie?

Dla tych, którzy są rozczarowani brakiem Gra Wczoraj rano raport z konta śledzenia zapasów PS5 stwierdził, że może to być spowodowane tym, że Xbox Series X i PS5 przybyły do ​​magazynu dokładnie w tym samym czasie. Sprawę jeszcze pogorszyło to, że PS5 przybyło wcześnie, jeszcze bardziej psując harmonogram. Powiadomimy Cię, jeśli usłyszymy więcej.

Alex Lee4 czerwca 2021 10:29

1622796438

Pakiety gier PS5

Najtańszy pakiet edycji cyfrowej zawiera koszulkę „Player 1” i etui PlayStation 389,98 £, Game.co.uk). Najtańszy pakiet edycji płyt zawiera kopię Marvel’s Spider-Man: Miles Morales 492,98 £, Game.co.uk). w naszej kolekcji najlepszych gier na PS5. Powiadomimy Cię, jeśli nastąpi spadek.

Alex Lee4 czerwca 2021 09:47

1622791478

Gdzie PS5 zostanie dziś uzupełnione w Wielkiej Brytanii?

Dzień dobry łowcom PS5! Po wspaniałym tygodniu w zeszłym tygodniu na PS5 – widząc pięć zrzutów w ciągu jednego dnia, ten tydzień był pustkowiem na PS5. mieliśmy Amazonka Środy, które trwały 30 krótkich minut i Box.co.uk Wczoraj spadł, który trwał niecałe pięć minut. My też nie rozpowszechnialiśmy tych plotek spadek gry Spodziewaj się wielu turystów.

Czego więc możemy się dzisiaj spodziewać? Wciąż mamy nadzieję, że dzisiaj rano gra zrzuci pakiety PS5, a Zabawki Smitha Ty też możesz dołączyć do sprzedawcy. Mamy nadzieję, że uda nam się zakończyć tydzień na wysokim poziomie!

Oto podsumowanie następujących oczekiwanych dat zrzutów z @PS5StockAlertUK:

Alex Lee4 czerwca 2021 08:24

1622736698

Podsumowanie dzisiejszych wydarzeń związanych z uzupełnianiem zapasów PS5

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do nas na naszym blogu dotyczącym uzupełniania PS5 na żywo dzisiaj. Niestety, nie dostaliśmy 12 400 konsol, które według plotek miały zostać zrzucone dziś rano na Game. Ale mamy nadzieję, że sprzedawca spadnie jutro lub w przyszłym tygodniu. Strona pakietów PS5 pokazuje datę premiery 11 czerwca, więc gra kończy się na uruchomienie, konfigurację i wysłanie konsol, jeśli ta data jest wiarygodna.

Nie zaobserwowaliśmy również dzisiaj spadku AO, co rozwiewa nasze nadzieje, że w tym tygodniu w ogóle trafi na stronę sprzedawcy. Jest bardzo prawdopodobne, że Smythowie odpadną jutro. Na razie doceniamy, że spędzasz z nami czas, gdy ścigamy tę nieuchwytną konsolę. Do następnego razu, dlaczego się nie zarejestrujesz Biuletyn IndyBest Więcej informacji o zakupach? Spotkamy się jutro!

READ  Poznaj młodą parę, która zarabia duże pieniądze na odsprzedaży zabytkowych przedmiotów kolekcjonerskich

Alex Lee3 czerwca 2021 17:11

1622734249

Myślisz o przejściu na Nintendo zamiast PS5?

(niezależny)

Jeśli wszystkie problemy z zapasami związane z najnowszą konsolą Sony sprawiły, że poczułeś się trochę, cóż, może powinieneś rozważyć Nintendo Switch (279,99 GBP) Argos.pl) jako realną alternatywę.

Z ostrą konkurencją między Najlepsza konsola do gier, w naszej recenzji nasz pisarz zauważył, że „Nintendo nigdy nie bał się podejmować ryzyka przy swoich projektach konsoli, a konsola Switch, wydana po raz pierwszy w 2017 roku, jest doskonałym przykładem na to, jak zrobić to dobrze”.

Jako „konsola domowa, którą można odłączyć od podstawy telewizora i używać jako urządzenie przenośne”, „dobrze nadaje się do gry wieloosobowej, trybu ułatwionego przez nowy projekt konsoli, który pozwala każdej konsoli podzielić na dwie części, z których każda działa niezależnie.”

Alex Lee3 czerwca 2021 16:30

1622728849

Najlepsze gry na PS5 dostępne w Playstation Store

(Sony)

Istnieje wiele gier dostępnych wyłącznie dla posiadaczy upragnionej konsoli PlayStation, które można znaleźć tylko na nowej konsoli Sony. jeden z tych Pokój gier Astro (WolnyA Playstation.com), który był faktycznie najlepszy w teście w Recenzja gier na PS5.

List miłosny do 27-letniego spadkobiercy, Pokój gier Astro Służy jako prekursor nowych funkcji kontrolera dotykowego DualSense na PS5, a także retro platforma do gier, która jest innowacyjna i zintegrowana sama w sobie” – zauważył nasz pisarz.

Najlepsze jest to, że jest on fabrycznie zainstalowany na Twoim urządzeniu i jest bezpłatny. Zdobyć.

Alex Lee3 czerwca 2021 15:00

1622723420

Czy będzie uzupełnienie Amazon Prime Day PS5?

W innych wiadomościach Amazon oficjalnie ogłosił, że Amazon Prime Day odbędzie się 21 czerwca i 22 czerwca, co oznacza, że ​​w kartach jest wiele ofert dotyczących technologii i gier. Ale pytanie godziny brzmi: czy Amazon kiedykolwiek dostanie uzupełnienie PS5?

Chociaż jest mało prawdopodobne, że Amazon obniży cenę PS5, możemy zauważyć spadek przed lub po samej wyprzedaży Prime Day. Przeczytaj nasze wyjaśnienie, aby uzyskać więcej informacji:

1622719832

Po Box.co.uk PS5 nadal będzie uzupełniane w Game, Smyths Toys i AO

Powiedzieć, że dzisiejszy poranek był ogromnym rozczarowaniem, byłoby niedopowiedzeniem tego dnia. pomimo Gra Lista zestawów PS5 jest datowana na 11 czerwca, co daje sprzedawcy zaledwie osiem dni na przygotowanie i wysyłkę konsol dla ludzi, a PS5 wciąż nie zostało wypuszczone.

Jednak zawsze pozostajemy optymistami, trzymając kciuki i że wraz z tym spadek gry na PS5 się spełni Do A Zabawki Smitha. Gratulacje dla tych z Was, którym udało się kupić drogi pakiet od Box.co.uk Wcześnie tego ranka.

Alex Lee3 czerwca 2021 12:30

1622717810

Aktualizacja Currys PC World PS5 uzupełniania zapasów

Currys albo zamierza sprzedać naprawdę drogie konsole PS5, albo znowu zejdzie z PS5, jeśli konto na Twitterze do śledzenia akcji PS5 jest poprawne. Currys wymienił konsole PS5 za 2859 GBP i 2959 GBP za sztukę. Według konta, ostatni raz Currys zrobił to przed wysłaniem większej liczby tokenów VIP.

Currys prowadzi obecnie system tokenów VIP, w którym ludzie muszą Zarejestruj się na loterię Aby otrzymać PS5 od sprzedawcy. Zachęcamy do zarejestrowania się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Alex Lee3 czerwca 2021 11:56

1622716364

Box.co.uk PS5 Uzupełnienie Wyprzedane

Cóż, to było szybkie! Box.co.uk już wyprzedał pakiet PS5 – w mniej niż pięć minut. Jesteśmy pewni, że był to niewielki spadek, biorąc pod uwagę, że wydano tylko jedną paczkę, ale nadal jest to rozczarowujące, gdy tak szybko się wyprzedaje. Podczas próby uzyskania dostępu do strony produktu napotykamy strony z błędami, więc nie jesteś sam, jeśli masz trudności z dostaniem się na stronę.

W każdym razie skupimy się na Game, AO i Smythach.

Alex Lee3 czerwca 2021 11:32

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.